Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Elizabett...

Mi a véleményetek az Elizabett névről?

Figyelt kérdés
Elizabett, Elizabet, Elizabeth. Hogy helyes? Mi a véleményetek? Nekem tetszik,hogy sok becézése van.
2019. aug. 18. 17:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
hogyne..
2019. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer látogass majd el egy borsodi vagy szabolcsi faluba, kedves #22, fognak elég komoly meglepetések érni.

Hogy mit hiszel, és mit nem, az irreleváns. Hitvitára ott az Ezotéria témakör.

2019. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az Elizabeth (vagy bárhogy is írják magyarul) az új Szofia...pár éve rettenetesen felkapták, és azóta minden 2. kislányt így hívnak. Most kezdték el ugyanezt az Elizabethtel. Sok szülő azt hiszi, ezzel lesz a gyerek különleges, pedig nagyon nem. Egyébként magával a névvel semmi baj, szép név, angol nyelvterületen. Egy magyar vezetéknévvel viszont röhejesen hangzik, szerintem.

Sokan egyébként nem is tudják, hogy ez magyarul Erzsébet, a Szofia meg Zsófia.

2019. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Itt van, hogy mik anyakönyvezhetőek:

[link]

2019. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A "Szófia" meg egy város ha jól tudom :)
2019. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!