Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek bizományi üzletek...

Andi80018 kérdése:

A gyerek bizományi üzletek hogyan működnek? Szoktátok bevinni a kinőtt ruhákat ilyen boltokba?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Felénk nincs ilyen lehetőség sajnos
2019. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam bevinni, mert családban, barátoknak továbbadjuk a kinőtt ruhákat, játékokat, de szoktam ott vásárolni. Néha egész jó holmikat lehet találni.
2019. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából érdekelne, hogy melyik éri meg jobban, feltenni adás-vételi oldalakra a ruhákat, vagy azért ezekben a boltokban is viszonylag normálisan fizetnek? Hátha valakinek van ebben tapasztalata. Meg fogom kérdezni, mert felénk van, csak ha valaki járt már ilyen helyen, akkor gondoltam, megérdeklődöm, hogyan működnek. Nem mintha annyira akarnék nyerészkedni, de azért jól jön egy kis "bevétel" a gyereknek. :-)
2019. aug. 20. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha magad adod el, hogy úgy jobban jársz.
2019. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok, igen. Ami drágább cucc, azt megpróbálom hirdetési oldalon eladni, mert ezek a bizományik tényleg keveset fizetnek. Viszont tapasztalat, hogy használt ruhát, cipőt nem nagyon vesznek hirdetési oldalon (kivéve márkás, alig használt vagy újszerű darabot), itt viszont elmegy. Ha viszek egy nagy szatyor ruhát, 4-5 ezer összejön azért. Viszont nem rögtön fizet, hanem két három hónap után, ami nem ment el, azt visszaadja, az megy a rokonokhoz. Régebben mindent nekik adtam, nagyon szép állapotú ruhákat, játékokat, könyveket, a rokon gyerek szinte csak azokat használta, nem is vettek neki holmit,csak alig, aztán hálából mikulásra küldtek a gyerekemnek egy mikulás csomagot, igaz, a tejbevono mikulás mellett volt benne egy kinder tojás is. Hát inkább eladom, amit tudok, néha pont jól jön az a négy-ötezer forint.
2019. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, nekem is egy nagy szatyor van, viszont van benne téli kabát is, meg overál, szóval azért 5 ezer ft az elég kevés, ha összesen nézem. Maga az overál volt egy 10-es, és alig használt. Mindegy, megkérdezem, max nem adom be. :-) Köszi a válaszokat! Sajnos viszont nekem is az a tapasztalom, hogy nehéz eladni adás-vételi oldalakon.
2019. aug. 20. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös voltam, téli kabátért, overallért nyilván többet adnak, mint pólókért, nadrágokért. Igen sok függ attol, hogy mi van a szatyorban. De jellemzően a bolti ár harmada sem térul vissza.
2019. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én minden magam adok el helyi Facebook csoportba ,ilyen bizományi a elég keveset adnak érte .
2019. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!