Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 éves kislányom nagyon...

7 éves kislányom nagyon izzad, mit használjunk?

Figyelt kérdés
Igazából már egy éve,de most fokozódott.Most kezdi az iskolát és nem szeretném,hogy kellemetlen legyen neki.Szervi oka nincs,vizsgálták.Az orvos szerint hadználhat káros anyagoktól mentes dezodort,de én tartok tőle,nem is találtam igazából olyat.Valamit mindenképp szeretnék,de nem tudom mi lenne a jó megoldás.Tespermet esetleg?Tudom,hogy az alapvetően a szagot nyomja el kicsit,de talán elég lehet.Mit gondoltok?
2019. aug. 22. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Vannak természetes dezodorok, meg olyanok amikben minél kevesebb a káros összetevő, de a hatásuk kb a nullával egyenlő.
2019. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam,hogy kb.mintha vizet használna az ember
2019. aug. 22. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Én magamnak kerestem ilyet és sokat kipróbáltam. Volt amelyiktől csak mégjobban izzadtam és olyan is amitől vörös lett és hámlott a hónaljam. Akkor már inkább egy dove dezodor ami hat is. A szőrtelenítés is segít valamennyit. A testpermet illata hamar elszáll. Esetleg a ruhájára fújjon sprayt vagy parfümöt és akkor nem közvetlen a bőrét éri, mègis illatos.
2019. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel és este mossa meg a hónalját vízzel és semleges szappannal, törölje szárazra. Az iskolában legyen nála nedves frissítő kendő. Utána egy száraz papírzsebkendővel törölje szárazra. (Ezt a vécében is megteheti, hogy ne legyen ciki.

Az alumíniumsót és alkoholt nem tartalmazó dezodor nem gátolja meg ugyan az izzadást, de a büdösséget igen, ilyent nyugodtan vehetsz neki.

Van egy népi gyógymód, azt mondjuk nem próbáltam: a szódabikarbóna. Vagy szárazon hintőporként egy keveset használni vagy vízben feloldani és egy permetezővel odapermetezni.

2019. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,mindenképp kipróbálom.
2019. aug. 22. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Vichy, Sanex tökéletes
2019. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mentes dezodorbol a lavera márkát használtam, illatmentes és ha nem izzad nagyon durván, akkor jó lesz.
2019. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is!
2019. aug. 22. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Manna krémdeo vált be. Még a férjedmnek is újra kellett rendelnem.
2019. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!