Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leesett a 8 hónapos kislányom...

Leesett a 8 hónapos kislányom az ágyról! Kis síráson kívül semmi nem volt. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

45-50 cm ről.

Én wcn voltam édesanyám vigyázott rá akkor történt.

Se seb nem keletkezett kicsit sírt.

Állítólag oldalra esett.


2019. júl. 3. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

A legtobb anyuka atmegy ezen. Mindegy ki volt vele. (nalunk a férjem aludt vele en kinn foztem es egyszercsak puffant, azonnal orditva rohantam be, nagyon elkuldtem a p.csaba aztan kb megkerdeztem a bnoim hogy jartak-e igy es mind mind igen)


Nézni kell van e valami mozgasbeli elteres. Szamit, h azonnal felsirt-e van e bmi fura a nap folyaman. Hanyas, aluszekonysag vagy BARMI fura van, AKKOR AZONNAL KORHAZ.


A babak erosek, ne anyukadat bantsd bkivel elofordul es mostantól akkor sztem lehet a talajon csinalni a dolgokat mert ez siman megismetlodik.

2019. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Én minden alkalommal a biztonság kedvéért elvittem röntgenre a fiam,volt hogy addig tornázott a kiságyban míg fejjel kifordult a rácson keresztül.Semmi baja nem lett.Figyeld őt,ha a viselkedése nem változik nincs baj.Elég strapabíró buksijuk van a babáknak :) de hogy megnyugodj lássa orvos,abból baj biztos nem lesz :)
2019. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

"azonnal orditva rohantam be, nagyon elkuldtem a p.csaba"


Mázlista a férjed.

2019. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, minek?

Sikerült megnyugtatni? Jó a kedve?


Ha nem lesz aluszékony, nem hány, nem sír indokolatlanul, nem szalajt a szeme, akkor nincs semmi teendő. Ha simán eszik-iszik, elvan, akkor minden rendben lesz. Néhány órán át figyeld ezeket és aztán menjen tovább az élet a megszokott rend szerint.

2019. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen, mindig ilyenre vártam aki ordítva küld el a pcsába és aki úgy beszél, hogy kinyalhatod a sggem!!!


Vajon hol találhatnék ilyet? Megvan!!! A kisegítőben!

2019. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Erdemi valaszt nem irtal. En igen. Feltetelezem nem en vagyok az egyetlen aki ijedtségeben igy tesz. Te biztos megsimizted vna az urad buksijat, hogy de ugyes vagy, hogy fél órát nem tudsz figyelni ra.


A kisegítőben lehet te ott vagy en egy ideje nem. Az ilyen troger nok miatt mem. Te rajtunk eled ki ami belolem pl azonnal kijon egy ilyen szituban. Masok vagyunk. (persze te a tokeletes)


Menjel oda, ott lehet alazni az anyakat. Ott legalabb vallalod magad. Ez az egyetlen szorakozasa a magadfajtanak, hogy ismeretlen embereket biraltok kiforgatott mondataik alapjan. Azt sem tudod ki vagyok, milyen a maganeletem, a csaladom, persze magadban mar betetted a boritekba h egy szaranya vagyok veled ellentetben aki tokeletes, egy szar feleseg veled ellentetben aki torodo, de hala Istennek nem is fogod megtudni ki vagyok es hogy milyen. En boldog vagyok, lepereg a szarsagod rolam, hiszen kicsit sem valos amit gondolsz.


En kivanom neked, hogy ez legyen a legnagyobb kielegulesed, hogy nekem meg par masik nonek itt meg ott beugatsz.


Egyebkent meg talan kerdesre valaszt is irhattal vna, ennyire nem kene unni magad.

2019. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!