Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mosipelusos anyukák, ez a...

Mosipelusos anyukák, ez a szett szerintetek jó?

Figyelt kérdés

[link]



Laikus vagyok és nincs sok pénzem de erre be tudnék ruházni és akkor már csak papírbetét kell . És ahogy írják szinte végig tudnánk használni. Segítenétek?


2019. aug. 22. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem bevált ez a fajta. Én pl papírt nem is használok hozzá. Nagyon kezdő vagyok csak egy pár dbot vettem. De mielőtt erre beruháznál és attól független, hogy az én fiamra ez bevált én azt tanácsolom 1dbot vegyél esetleg egy másik fajtából is 1et mert testalkat függő is a dolog. Van akire passzol van olyan baba akire meg a másik.
2019. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Használtuk fél évig. Papírbetéttel is, anélkül is. Aztán elegem lett a sok plusz melóból és nyert a Pampers.
2019. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem vennék meg rögtön egy ekkora csomagot. Mi van ha nektek nem fazon? Próbálgass több félét!

Facebookon a Mosható pelenka piac és csevegő csoportban kapsz segítséget az induláshoz.

2019. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attol, hogy te mosi pelust szeretnel a baba bore nem birja lehet.

En is nagy lendulettel vagtam bele a mosi pelusba. 2 het utan orvoshoz kerultunk a popsijaval ugy kicsipte neki.

Elsonek nem hasznaltam popsitorlot, kremet semmit sem. Ezek utan motherlove kremet kezdtem hasznalni, sikertelenul.

Javaslom vegyel par darabot probara, feleslegesen ne vegyel ilyen draga csomagot.

A masik a rengeteg viz, mososzer, amit elpazarolsz a pelusok miatt. Allandoan mosni kell, amint pelust cserelsz.

2019. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!