Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiamnak hólyagos a szája...

Kisfiamnak hólyagos a szája belseje és kívül is, meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk ügyeleten irtak rá neki ecsetelőt, de ha kenem neki akkor nagyon sir nem is hagyja hogy csináljam, enni nem is akar egyszerűen semmit inni sem iszik , már két napja hogy nem evett normálisan. Tejet szokott inni és szörpöt de most nem fogadja el enni sem akar semmit sem ,még a játszó cumiát sem akarja be kapni. Attól félek hogy ki szárad 😭 mit tegyek hogy valamit egyen? 11 hónapos a kisfiam .volt már ilyen helyzetben ?

2019. aug. 25. 18:22
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Amúgy annyira nem olyan csúnya a szája pár kis hólyagocskák vannak, pár ki is durrant mikor kentem neki, az orvos sem mondta hogy ez száj penész csak annyit hogy gyenge az immunrendszere és össze szedett valami bacit, pedig mindent fertőtlenítek a padlót rendszeresen mosom mert mászkál a játékait fertőtlenítő kendővel és utána vízzel öblítem le a járókáját is mindig takarítóm,etető széket is cumiját is mindig mosom nem hagyom bele száradni az inni valót, kiscumijának cumi lánca van ha le esik vízzel mosom le neki..kezét mindig törlöm...

Nem értem hogy lehetett ilyen a szája..más gyerek meg a földet nyalja mégsincs semmi baja 😰😭

2019. aug. 25. 18:29
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem kellene ilyen szinten fertőtleníteni. Valószínűleg ezért gyenge az immunja. Nem tudom meddig fog tartani.
2019. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Hajlam... nekem is van olykor.

Fogorvos azt mondta legtöbbszőr kaja okozza de nem jöttem rá mi lehet. Nem a te hibád nyugi. Viszont itasd mert tényleg kiszárad.

2019. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

"Nem értem hogy lehetett ilyen a szája..más gyerek meg a földet nyalja mégsincs semmi baja 😰😭"


Valószínüleg éppen azért, mert nincs agyonfertötlenítve a gyerek meg a környezete.

2019. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak is volt ilyen fertőzés a szájában, visított a fájdalomtól. Inkább hideg étel, ital a jó, semmi citrusos, sós, fűszeres, mert csípi, marja. Meleg ételre is fáj. Szívószállal hidegebb natúr tea.
2019. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ezzel nem azt mondtam hogy nap 24 órájában csak fertőtlenítek,hanem hogy nem vagyunk koszosak és igénytelenek, álltalában egy normális ember ilyen.

Már ez a 2. Napja, és nem akar egyáltalán enni bármit is adok neki nem fogadja el!!!! , és nem is kéri az etelt vagy az inni valót, pedig a cumisüveget ha meg látta egyből sírt érte most az sem kell neki!!!!

2019. aug. 25. 20:25
 7/29 A kérdező kommentje:

Biztos nem hagynám neki a földet nyalni csak hogy erősödjön az immunrendszere !!!

Az ilyenek kérem kíméljék az idegrendszerrem és aki meg akarja mondani hogy ne fertőtlenítsem agyon a hàzat és s gyereket bzd+ mert ti biztos el nézitek hogy koszok kövön mászkál csúszkál fetreng a gyereketek amire az urad a bakancsával be hordja a szart meg biztos hagyjátok játszani a játékkal hogy amin egy eves kosz van ami ki nem látszik tőle, meg biztos tele színig kaja maradékos etető székbe etetitek amit a légy már 100 leszart..meg a keze is csupa szar amit a padlóról szedett fel..🤯..kár ide bármit is ki írni mert itt nagyon sok az okoskodó unatkozó ember

2019. aug. 25. 20:34
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem a fertőtlenítés miatt van.

Viszont ha ilyen melegben nem iszik, az nagyon nem jó. Próbálj pl. nurofenes fecskendővel adni neki, vegyél rehidratáló port, vagy innivalót, és jól hűtsd be. Ha nem akar inni, akkor meg menjetek orvoshoz, mert tényleg hamar kiszáradhat.

2019. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szájában van?Nem a kéz, láb, száj vírust kapta el?Akkor vannak hólyagok a szájában, tenyerén, talpán. 1 hét alatt rendbe jönnek, de tényleg nem nagyon tudnak enni ilyenkor. Szívószállal innivaló minden mennyiségben, amit bele tudsz diktálni, és bármit igyon, amit elfogad.Kitartás!
2019. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Igen csak a szájában és kívül is van 4db kis hólyag, a doktor is nézte a kezét lábat fenékét is de nincs. Próbálom itatni de az is nehezen megy..Attol félek hogy ki szárad és kórházba kerülünk 😭 mennyi nap után lenne baj amúgy belőle ha nem enne és keveset inna a kicsikém? mert a doktor mondta hogy ezzel még nem kell kórházba menni mondta hogy ápoljam neki (ápolom is hiába sir ordít és tolja el a kezem)


Köszönöm az eddigi valaszoloknak is a választ ,kivétel az 1. És a 3. Válaszoló kívül

2019. aug. 25. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!