Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az hogy 2 ekkora...

Normális az hogy 2 ekkora táskával megyek a kórházba?

Figyelt kérdés
Előbb fekszek be így ugye + ruhákat is viszek magamnak. Nálunk kell vinni pelenkát, popsitörlőt is a kicsinek. Lényeg a lényeg két közepes méretű táskát sikerült tele pakolni. Nem fognak hülyének nézni?
2019. aug. 27. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak hülyének nézni, ha annyi cucc kell, akkor ez van. Különben is, mindenki gondoljon, amit akar.
2019. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagy gurulós bőröndöt vittem + egy nagy táskát a szülőszobára. Senki nem nézett hülyének pedig én csak az indított szülésemre mentem előreláthatóan 3 napra. Nálunk mondjuk mindent vinni kellett a kicsinek a pelenkától a ruhákon át a törölközőig.
2019. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Inkább legyen bepakolva több ruha, én is vittem bőven ruhákat,pelenkákat, inni, rágcsát, csokit, betéteket stb. sőt még egy kispárnát is mert tudtam szörnyű kényelmetlen az ottani. Végül egy nagyobb utazó+1 kézitáska telt meg.
2019. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én 3 sporttáskával mentem szülni. Volt egy a gyereknek, egy nekem és egy vegyes, de az csak a szülőszobára és az utána ment is haza. Szóval ha neked ennyi cucc kell, senkinek semmi köze hozzá. Volt nálam minden, nem kellett szegény férjemnek otthon kotorásznia hogy éppen mit nem hoztam. Nyilván a kórházban úgy kell összepakolni, hogy mást ne akadályozz a cuccaiddal. De hogy nekem 1-2-3-x táskád van, az egyéni döntésed.
2019. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn 30 òràra (megerkezèstől-meg egyben- hazamenetelig) vittem ennyit. A gyereknek keves lett a ruha, mert minden bukasnàl àtöltöztettem, nekem tùl sok lett, a kajàmhoz nem volt időm hozzànyùlni.
2019. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Én három hetet feküdtem bent szülés előtt, gondolhatod mennyi cuccom volt. Amikor meg hirtelen meg kellett császározni, akkor jött a doki, hogy gyorsan pakoljak össze, a szülésznő majd segít. Jött a szülésznő és majdnem röhögőgörcsöt kapott, hogy ennyi minden nem fog beférni a szülőszobai szekrénybe, plusz a tévém. Mondtam, hogy jön a férjem és majd hazaviszi a felesleges cuccot. Annyi volt csak a gond, hogy a szekrények szűkek, alig lehetett belegyömöszölni a cuccokat, a földön meg nem lehetett táskát tartani, mert akkor meg a takarítónő nem tudott takarítani.
2019. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!