Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők ti hogy viselnetek ha...

Szülők ti hogy viselnetek ha a gyereketek olyan lánnyal elne együtt aki kihasznalja? Minket szid a hatunk mogott, ellenünk hergeli hazugsagokkal

Figyelt kérdés

Amikor a fiam egyedül jon haza boldog orul szeret minket (el is jott velunk egyedül nyaralni is) jo minden de mikor a kozos albérletbe visszamegy egy hetre a lany belekot abba h miket kerdezek tole(teljesen normális pl mit fozott ma) es hasonlok es a fiam szid le ezert telefonon elferditve. Pedig en mindig segitek rajtuk etellel penzzel ügyintézéssel.

A fiam se boldog vele százszázalékosan csak oszinten gyengebb jellem es nem mer kiallni magaert mellette (ha itthon van vele a lany teljesen mashogy viselkedik nem oszinte vele, nekunk panaszkodik róla elotte azt mondja ahh nem zavar.. Es sok sok hasonlo

Lesz ennek jo vege? Veletek volt amr ilyen eset? Mi lett a vege?


2019. aug. 31. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani fognak, mert a fiad hagyja, hogy belemássz a privát szférájukba(mit készít a csaj enni), a fiad nem áll ki a lányért, nektek meg panaszkodik róla. Ezt a tulajdonságot kétszínűségnek hívják, hamar leesik, egy két év alatt szakítás lesz a vége.


Melyik kolléganődtől kérdezted volna, hogy mit evett tegnap ebédre? és nem is úgy, hogy rendeltek vagy valami, hanem feltételezed, hogy a lánynak főznie kellett volna.

2019. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerinted ezzel belemasznek az eletebe? Ez komoly? Hat együtt elnek a lany nem dolgozik a fiam altal fizetett alberletbe van egész nap. Es amikor ezt kerdeztem csak annyi volt bennem h beszélgessünk, egesz nap nálam volt akkor megis mit kerdezzek tole a jol vagy on kivul?
2019. aug. 31. 15:33
 3/13 A kérdező kommentje:
Hozza tennem faulsiak vagyunk nem tudom de ez nalunk teljesen alap. A fodrasz es a munkatarsam is megkerdezi ezt tolem es en is tole.
2019. aug. 31. 15:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A fiad ebben a legnagyobb hibás. Ès ezellen nem tudsz mit tenni.

Hagyad öket, és ha jön a fiad mert szétmentek akkor megvígasztalod, hogy megérted a szomorúságát.

Csak azt ne mond neki, hogy bezzeg én megmondtam...

2019. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem szereted a lányt és emiatt teljesen negativan állsz hozzá, bármilyen kimenetele lehet, engem 5 évig fúrt a párom anyja, hát ez csak annyira jött össze, hogy leginkább miatta, összeházasodtunk, hogy végre csöndben maradjon, így is lett, azóta béke van. Lehet nálatok nem ez lesz. A fele albérleti díjat szerintem nyugodtan kifizethetné a kislány, így lenne korrekt, bár nyilván utálni fognak ha bedobod ezt az ötletet.
2019. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek, és te beleszólsz az életükbe. Majd ha a fiadnak nem felel meg, hogy csak ő fizeti az albérletet, akkor majd szól a lánynak. Gondolom ők így egyeztek meg, akkor ez nem kihasználás. Ha állításod szerint nem boldog vele, akkor miért nem szakít vele? Lehet, hogy csak neked mondja, mert ezt akarod hallani.
2019. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Gondold végig, hogy ezt miért a gyereknevelés kategóriába tetted! Ott a válasz.
2019. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mibe szoltam bele az eletebe?
2019. aug. 31. 16:54
 9/13 A kérdező kommentje:
Miert maradt hazassag utan csonden? Ezt nem is ertem h mi valtozott?
2019. aug. 31. 17:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hány éves a fiad, de gondolom, túl esett azon az időszakon, hogy nevelni kellene. Ezért rossz a témakör választásod, ez már rég nem gyereknevelés...

Ha elmúlt 20, gondolkozz el, mit rontottál el, hogy nem tekinted felnőtt embernek.


Hagyd őket élni egy kis ideig, majd meglátod, a fiad hogyan dönt.

Ha tényleg te látod jól, és a fiad boldogtalan ebben a kapcsolatban, lépni fog.

De kíváncsi lennék a fiatalok oldaláról hogy szólna ez a történet.

2019. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!