Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Rubint Réka 2009-es...

Anyukák! Rubint Réka 2009-es dvd-jére tornázik valaki?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után vettél észre változást magadon és mennyi idő után látták mások?

Kg-ban mennyi ment le és mennyiből mennyi idő alatt? Azért ide írtam, mert itt talán többen olvassák és főként anyukák válaszát várom, de persze másokét is szívesen olvasom :)


2010. júl. 14. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesség előtt tornáztam rá, nagyon hatásos, de egy idő után nagyon monoton és elég kemény. Béres Alexandra sokkal élvezetesebb, de az biztos, hogy a leghatásosabb a Rubint Réka, mindegy melyik DVD, nekem mind megvan. Most a kismamásat csinálom, de majd szülés után belevetem magam én is. Szerintem felváltva jó másik DVD-kkel, úgy nem unod meg. Én 2-3 hét után sokkal fittebb lettem, amikor csináltam, és lefogytam 5-6 kilót, mondjuk keményen diétáztam is. Mindenképpen ajánlom annak, aki formába akar kerülni. Ja és elsőre aki végignyomja, le a kalappal.
2010. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem Rubint R. összes dvdje megvan, de én is Béres Alexandrára tornázom. Valahogy nekem jobban össze van állítva. Ráadásul van neki a fél órás Nyerj időt című dvd-je, 2-3 hét után már nagyon szépen formálódott a fenekem, a combom és felfdeztem a hasizmomat is. Egy héten 4 alkalom elég volt hozzá.
2010. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!