Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyöngyösi kórházban melyik...

A gyöngyösi kórházban melyik szülésorvost válasszam?

Figyelt kérdés
2007. dec. 9. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Dr Fehér András főorvosnál szültem mindkét gyermekem. Maximálisan meg voltam elégedve. Természetesen ezt neked kell kitapasztalni, hogy ki a szimpatikus. Mindegyik orvosról fogsz jót és rosszat is hallani.
2007. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem mennék soha oda szülni!Nem akarlak elijeszteni de nővérem is ott szült és nagyon rossz élményei voltak pedig Fehérnél szült!Most én is szeretnék babát de nem jön össze és pestre járok dokihoz és nagyon lazán megyek be hozzá nem görcsölök mint tesóm anno!
2008. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én nemrég szültem Gyöngyösön, csak jót tudok mondani

nagyon kedves minden doki és nővérke, szülésznő - "sajnos" volt alkalmam megismerni őket, mert hosszabb ideig bent kellett feküdnöm

Nadim doktornál szültem, maximálisan meg voltam vele elégedve, nála első a kismama és nagyon kedves

2009. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem ajánlom a gyöngyösi kórházat, én befeküdtem a 32.héten. és azt mondta a doktor úr, h elfolyt a magzatvízem, és ocsmányul beszélt velem, majd átvittek b.pestre az I.számú klinikára (koraszülés veszélye miatt), és ott kiderült, hogy minden rendbe van, nem is folyt el semmenyi!

hááát erről ennyit

2011. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!