Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csomó a nemiszerven belül, mi...

Csomó a nemiszerven belül, mi lehet?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok és észrevettem, hogy a nagyszemeremajakban (nem rajta, hanem benne, jobb oldalon) van egy bosrsónyi csomó, ami mozog,egyszer lejjebb érzem egyszer fentebb.Kivülről semmi sem látszik, csak tapintásra érzékelhető.Pár éve úgy emlékszem, hogy volt ilyen, de mire orvoshoz kerültem (kb 2 hét) addigra eltünt, és akkor az orvosnak talán már nem is mondtam.1 hét múlva megyek nőgyógyászhoz,addig véleményekre, tapasztalatokra lennék kiváncsi.

2019. szept. 14. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már, elmúlt magától.
2019. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló nekem is szokott lenni nagyritkán, de azt nem tudom, mozog-e. Az enyémnek pattanáshoz hasonló állaga van, és 1-2 nap után kifakad, kijön belőle a genny, és elmúlik. Hasonló a Bartholin ciszta is.
2019. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Begyulladt egy mirigy. Van, hogy hamar, van hogy idő, mire "megérik" és ki tud fakadni, de olyan is van, hogy felszívódik. Ha kifakad, utána érdemes egy-két napig fertőtleníteni.
2019. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!