Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy a babám mind a...

Normális hogy a babám mind a két mellbimbója kemény? És nem jön kifelé mint egy rendes mellbimbó. Előbb utóbb formálódik? Vagy eleve olyannak kellene lennie mint a ""nagyoknak""

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Persze nem úgy értem hogy olyannak kellene lennie mint egy felnőttnek. Csak nekem olyan mintha befelé fordulna az a tűhegynyi bimbó a végén. Ez normális?

Meg kemény neki. Sehol nem találok semmit. Orvosnak kellene ezt megmutatni?

2019. febr. 26. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Lányomnak is befelefordul még..


Teljesen normális..

Majd alakul..


Egyebként habonta 2-szer ellenőrzik..csak feltűnt volna nekik, ha baj van..( nálunk alaposak)

2019. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kemény csomó is normális? Nálunk annyira nem alaposak.
2019. febr. 26. 20:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyai hormonoktol lehet? Szoptatom még.
2019. febr. 26. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok babànak még tej is jön,"boszorkánytej"-nek hívják. A hormonoktól van.
2019. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is kemény volt, sőt, kifejezetten nagyok voltak a cicijei, de elmúlt pár hét alatt. Nem tudom, neked mennyi idős?
2019. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 hónapos 2 hetes
2019. febr. 27. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!