Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zengő névről?

Mi a véleményetek a Zengő névről?

Figyelt kérdés

Női név, anyakönyveztethető.

Találkoztam ma egy ilyen nevű kislánnyal, és nekem nagyon megtetszett, kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok róla. Komolyan elgondolkoztam, hogy a születendő kislányomnak ezt a nevet adnám. :)


2019. szept. 17. 13:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
A Zengő névváltozata a csengő és ebből a Csenge!
2019. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Tökmindegy én mit gondolok róla, ha neked megtetszett és komolyan elgondolkoztál, hogy ezt adod, add ezt.

Soha olyan nevet nem találsz, amiről majd kivétel nélkül mindenkinek ugyanaz lesz a véleménye.

ha nektek tetszik és van kedved egész életedben magyarázni, miért pont ez lett mindenkinek, aki rákérdez, akkor hajrá.

Én a régi magyar nevek mellett vagyok, úgyhogy én nem adnám, de ez nem releváns.

2019. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát.... Finoman szólva nem tetszik.
2019. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
A Zengő egy hegynek a neve, biztosan nem adnám a gyerekemnek. Ennyi erővel lehetne Bakony is.
2019. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nagyon tetszik. Valószínűleg nem adnám, de attól meg gyönyörű
2019. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Az egy dolog, hogy neked megtetszett, de gondolj arra, hogy majd a lányodnak is tetszik-e. Én amondó vagyok, hogy add neki ezt második keresztnévnek, aztán ő majd később eldönti, hogy, hogy az első és második keresztnév közül melyiket használja majd az életben. Az első keresztnév meg legyen hagyományos, kommersz, megszokott (Mária, Erzsébet stb.).
2019. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Tetszenek a magyar eredetű nevek, de ez nem igazán. Ráadásul nem is hangzik női névnek, először azt hittem, fiú név.
2019. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Ha ezt a nevet adod, sokat fogják csúfolni. Komolytalan, és nincs név hangzása. Szóval a véleményem:🤮🤮🤮

Szegény leendő gyerekednek nem kell majd ellenség, ott leszel neki te.

2019. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Zengő-bongó. Nekem nem tetszik.

Akkor inkább Csegő, vagy Zente.

2019. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Uuuuuh, bocsi, nem olvastam el, hogy lánynév.Én kapásból fiú névnek hittem.
2019. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!