Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Hugó névről?

Mit gondoltok a Hugó névről?

Figyelt kérdés

Párommal már így hívjuk a leendő gyermekünket, pedig még nincs is tervben a babóca :) (majd ha jobbak lesznek a körülmények)


Eleinte csak egyfajta belső poén volt, aztán megbeszéltük hogy a fiunknak adnánk második névnek.


De már annyira a szívemhez nőtt, hogy komolyan gondolkozom azon, hogy megkapja első keresztnévnek.


Mit gondoltok erről a névről?


2019. aug. 28. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyből Hugó, a víziló jut eszembe. :-))) Amúgy nekem nem tetszik ez a név.
2019. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem rendben van, jo nev.

Ismerek felnott embert is ezzel a nevvel es gyereket is, igy nem is tartom szokatlan nevnek.

2019. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
79%
Jézusom. Egy teljesen normális név. Nem tudom mit el úgy ki akasni rajta. Nekem se tetszik, de vállalható. A felnőttek néha rossz félébbek a gyerekeknél, eskü. Az összes névvel lehet gúnyolodni.
2019. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#8 szerinted a kérdésemhez adott válaszoknál csak az én szavazatom ér?

Nem szoktam lepontozni a válaszokat amiket kapok, pláne ha véleményt kérdezek.

2019. aug. 28. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jo nev, tetszik.

Csak aprilis 1 a nevnapja :D

2019. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Külföldön ismert és viszonylag gyakori név.

Szerintem teljesen oké

[link]

2019. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
De nem kulföldon élunk!Vsgy te ezt nem tudtad utolsó?
2019. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is a víziló, meg április elseje jut róla eszembe :) Egyébként nincs bajom vele, olyan enyhén régiesen németes nekem, mint a Brúnó meg az Ottó. Mondjuk a Hugi becézés nem túl férfias :)
2019. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Én személy szerint nem adnám, de amúgy nincs semmi baj evvel a névvel. Ha nektek tetszik, nyugodtan adjátok.
2019. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

#7-es. De tudom, hogy nem ott élünk. És te tudod, hogy a kérdező tervei között szerepel-e a külföldre költözés?

Manapság sokan figyelembe veszik, hogy külföldön is ismert vagy legalább kimondható név legyen.

2019. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!