Maggie7 kérdése:

Melyik tetszik?

Figyelt kérdés

Oszvald

Gerzson

Bátor

Sólyom



2019. szept. 19. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik szőrnyű nekem


Ha muszáj, akkor Oszvald

2019. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik beteg....
2019. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Rémesek :/
2019. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már a Bátor, de nekem csak azért nem fura annyira mert ismerek egyet
2019. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Alapból egyik sem, de ismerek egy Bátor nevű vagány és aranyos kisfiút, ra asszocialok, ezért tetszik a név.
2019. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyik se tetszik,még muszájból sem adnám...
2019. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Bátor és Sólyom. Szerintem gyönyörű nevek.

Az Oszvald különleges, de nekem az utolsó "d" betű miatt túl keményen hangzik. A Gerzsonnál is ugyanez a helyzet ("rzs"), de ez egyáltalán nem tetszik.

Ha megkérdezhetem, kisfiad lesz és neki gondolkodsz ezeken a neveken?

2019. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudok választani, egyik borzalmasabb, mint a másik.
2019. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Oszvald túl külföldies, nem adnám

Gerzson név nem tetszik, olyan kis snassz nekem

Bátor -hát, én ezt se feltétlen adnám, ez nekem inkább tulajdonság, de azért szépen hangzik, nekem igazából ebből névként pl Bátony -verzió van, ami beugrik, az már nevesebb, és jól hangzik az is

Sólyom- ez nagyon szép név, de amúgy tudni kell viselni, de szerintem gyönyörű,és abszolút vállalható.

Ja és asszem a "tudni kell viselni rész", de csak az, a Gerzsonra is igaz. Van egy szerelmem akire olyan nevek illenek , amik nem kifejezetten a kedvenceim; de ő tudja viselni a saját nevét is (alapvetően a saját nevéhez is más potenciálisan jellemző belső tulajdonságokat képzeltem , amikre rácáfolt pozitív értelemben. ) Szóval ő például a Gerzson nevet is tudná viselni. Nagy meglepetésemre még ez az, ami passzolna hozzá, mikor ilyeneken gondolkoztam, akkor csak ez az egy jutott még eszembe a saját nevén kívül hogy még esetleg mi lenne jó neki; és még a saját neve is tök jól áll neki, annak ellenére, hogy az ő nevéhez alapvetően valami tök partiarc gyereket képzeltem, amíg nem ismertem őt meg. De szóval a Sólyom nagyon tetszik , a Gerzson meg nagyonnem:S:S A Gerzsonhoz is meg a Sólyomhoz is kell egy méltóságteljesség. Hogy ne lombozódjon le pl a Gerzson a neve miatt; meg a Sólyom pedig érjen fel a Sólyomhoz. Mind a kettő nevet csak akkor add, ha nagyon szereted. Ja és asszem egyébként tényleg, most jövök rá, hogy pl a Bátor-t is tudni kell viselni, tehát ahhoz pedig olyan szilárd , stabil , kiegyensúlyozott jellem kell, hogy ne szekálják vele. Tehát , hogy magabiztos legyen. Tehát amúgy szal igazából bármelyiket akkor adjad csak, ha nagyon odafigyelve (de nem rátelepülve és számonkérően meg satöbbi --de azért nem is elkényeztetve) igazi, valódi szeretetben tudnád felnevelni ezt a gyereket. Csakis akkor. Oszvaldot meg ha külföldi vagy, különben ne. Meg egyébéknt pl a Bátony az is tök jó szal; én asszem, hogy a Bátony és a Sólyom közül választanék. De egyébként a Sólyom az is gyönyörű, sokkal szebb, mint pl a Farkas név mint keresztnév, ami meg tényleg kis szürke kis unalmas, a Sólyom pedig tehát gyönyörű, de nem biztos, hogy első keresztnévnek amúgy be merném vállalni, de , ha annyira tetszene, akkor másodinak mindenképpen adnám. Tehát második keresztnévnek.

2019. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz gyerekem, csak kérdeztem
2019. szept. 19. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!