Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik kisfiú név tetszik...

Melyik kisfiú név tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés
Molnár Ábris vagy Molnár Levente? Szerintetek az R illetve az L betűk miatt nem nehezen kimondható nevek?
2019. aug. 12. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A Levente nagyon tetszik. Ha fiam fog születni, akkor biztos, hogy ez lesz a neve.
2019. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Ábris nekem nem tetszik, de a Leventéről szintén az a véleményem mint az elsőnek.. Én a Leventét választanám
2019. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobban illik a vezetéknévhez a Levente.
2019. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
A kisfiú név az azt jelenti, hogy kamaszkorában új nevet kell neki adni? És az Ábrissal miért akarod tönkretenni az életét? Ha valaki nem tudja kimondani azt, hogy "Molnár Levente" az "Molnár Ábris"-t ki fogja tudni mondani?
2019. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Levente. A kisebbnek ezt a nevet adtuk volna, de a környezetünkben túl sok a Levente ezért váltottunk másra.
2019. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Ábrist semmiképp. Levente meg tucatnév.
2019. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Nekem Abris a kedvenc fiunevem, de Molnárral nem adnám. Nem lehetetlenül nyelvtöro, de ehhez a vezeteknevhez szerintem nagyon sok név illik, lehetne másikat találni. Levente szerintem túl gyakori, azért nem adnám. Tehát Abris jobban tetszik, de egy harmadikat adnék 😀
2019. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Levente.

Nem értem miért baj az, ha egy névből sok van?

Attól mert egy különleges, ritka nevet kap a gyerek, még ő maga nem lesz különleges.

2019. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Leventét adnám, a fiamat is így hívják. A vezetéknévhez ebben az esetben is passzolna.

Amúgy aki itt tucatnevezik. Olyan nevet találtál aki csak a te gyereked? Vagy Leonidádz, Aladdin és társai?

2019. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyértelműen a Levente a befutó... kisfiam is az. 😊

De ha nem az lenne akkor is ezt választanám a 2 közül ehez a vezetéknévhez.

2019. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!