Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a gyereketek?

Ti elengednétek a gyereketek?

Figyelt kérdés
A férjem szülei 2 alkalommal látták pár percre az 1 éves lányomat, mert bevitte a férjem hozzájuk. A mama szerint én nem vagyok a fiához való, és ezzel elérte, hogy a férjem részéről senki nem kiváncsi a lányomra. A férjem azt szeretné, hogy elvinné 1 teljes napra a szüleihez, és ez biztos megváltoztatna mindent. Szerintem semmi nem vàltozna. Eddig se enyhült semmit irányomba. Ha rajta múlt volna akkor nem is látta volna még az unokáját. A férjem szerint is igazságtalan velem, mert kialakított ismeretlenül egy képet rólam. Nálunk se járt még soha. Ti elengednétek vinni?
2019. szept. 23. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Biztos, hogy nem.
2019. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg ha apuka is ott lesz végig, akkor mehetnek.
2019. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Mi az hogy elengednem e a közös gyerekünket az apjával? Mióta kell hozzá engedélyt kérnie? A saját gyereke. Te tan megkérdezed tőle higy viheted e ide oda ? Nem csodálom, hogy utal az anyósod....
2019. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném, ha a férjem is ott lenne velük végig.
2019. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

De én ezt nem értem, bocs. Szóval az lenne a jó, ha "megenyhülne" az anyósod a te irányodba, kérdező, aki a kisunoka anyukája vagy. Mégis hogy enyhülne már meg a te irányodba az anyósod attól, hogy a férjed elviszi a közös gyereketeket hozzá egy napra egyedül, NÉLKÜLED?? Attól nem fog téged jobban szeretni, hogy tőled függetlenül látja a gyerekedet, ez csak azt fogja benne erősíteni, hogy nahát, milyen jól elvan ez a gyerek az apjával, semmi szükség itt holmi anyukára. Szóval, ha kialakított egy képet rólad ismeretlenül, akkor nem az lenne a megoldás, hogy MEGISMERJEN TÉGED??? Miért várjátok egy 1 éves gyerektől, hogy 1 nap alatt egymaga rendbehoz mindent?? Lehet, hogy anyósék oldalán vannak gondok, de azért ti is rakjatok már rendet a fejetekben. Egy egyévesre nem lehet egy komplett család konfliktusának a megoldását ráterhelni.

Menjél te is velük, beszélgessetek.

2019. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
A férjemnek nem kell engedély ahhoz, hogy oda vigye a gyerekét ahová jónak látja.
2019. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen elengedném, ha ott marad vele végig az apja. Ahogy előttem is írták, pont ugyanúgy az ő gyereke, mint a tied, egy normális határon belül.oda viszi őket, ahova akarja.

Nekem apai nagyanyám volt nagyon- nagyon nehéz eset, anyukámmal legalább 10 évig nem álltak egymással szóba, de apu attól még vitt minket hozzá. Nem hagyott ott, de azért láthatott a mama.

2019. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha a kisujjad nyújtod, a karidat fogják letépni. Anyamék ugyanezt csinálták: hadd legyen velük a gyerek, mert ők annyira szeretik. Csak engem meg utálnak, elhordanak minden szarnak. Hát a lóphaszt. Ha engem nem szeretnek, akkor nincs unokájuk se. Csak együtt működik a dolog.
2019. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

1 évesen én még biztos nem szerettem volna, ha egy egész napot nélkülem tölt. Nem meg fognak attól téged megszeretni, ha a lányodat megszeretik. Sőt elég egyértelmű lesz, te miért nem mentél.

HA te szeretnél feléjük közeledni vagy minimum semleges maradni, mert úgy érzed, hogy az ellentétek ellenére annyira azért normálisak, hogy jól jönne, ha van bővebb családja a gyerekednek és a házasságodnak sem ártana a fegyverszünet, akkor szerintem menjetek el együtt vagy hívd meg őket és vágj hozzá jó képet.

2019. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak a mama ilyen, a papával nem lenne gond. Voltak már hivatalosak hozzánk, de mindig lemondták. Az unokát magától sose mondta, hogy vigye a férjem. Ez csak a férjem ötlete.
2019. szept. 23. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!