Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti melyik lány nevet választan...

Ti melyik lány nevet választanátok?

Figyelt kérdés

Áprilisban születik a kislányunk és még nem igazán döntöttük el mi legyen a neve, kèrlek segítsetek melyik lenne jobb? Tamara,Léna,Réka,Rebeka Annamária,Flóra,Virág Angelina

Mindenképp ezek a lehetséges választások, kérlek azt is vegyétek bele hogy Németországban élünk és nem biztos hogy olyan jó ha magyar nevet adunk neki de semmi képpen nem szeretnénk külföldit adni.



2019. okt. 6. 15:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem vedd figyelembe, hogy a németek többsége undorítóan ejti az r betűt a nevekben. Pl. a Flóra olyasmi lesz, mint Floha
2019. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Angelina.
2019. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Én az Annamária vagy a Léna mellett tenném le a voksom. Ezeket bármelyik nyelven ki tudják mondani, még ha nem is magyarosan. A Virág nem is tudom, hogy merül fel akkor, ha nem szeretnétek nagyon magyar nevet adni.


Amúgy a felsorolásból személyesen nekem a Tamara tetszene a legjobban, de azt szerintem német nyelvterületen annyira nem szerencsés választani, szóval inkább nem adnám.

2019. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Itthon Réka vagy Rebeka



Némegországban

Léna vagy Rebeka lenne a választásom ezek közül

2019. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az Angelina lenne a legjobb választás.
2019. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%

Én Réka vagyok. Szeretem, tetszik a nevem.

A Léna és a Flóra szintén nagyon jók, a többi nem igazán tetszik.

2019. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Rebeka, Flóra, esetleg Réka
2019. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Tamara, Réka, Flóra, Virág
2019. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Angelina vagy Léna szerintem a "legnémetesebb" ezek közül.
2019. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!