Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kivilágosodik vagy bebarnul a...

Kivilágosodik vagy bebarnul a szemszín ilyen esetben?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom, nagyon fura szemszíne van. Belül barna kívül zöld, de csak napfényben, kinti környezetben látszik, szobában teljesen feketének tűnik. Az én szemem barna, gesztenye árnyalatú, az apjáé világos kékeszöld. Nagyszülők szemszíne is vagy barna vagy kékeszöld belül barnás karikával. Hajszínben az apjára ütött, teljesen szőkék mindketten, nekem sötétbarna.
2019. okt. 8. 21:59
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Kiskoromban én is szőke voltam kék szemmel, aztán bepigmentálódtam sötétszőke, zöld szem kombóra.
2019. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bebarnul lassan a szeme.
2019. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Velem is pont igy igy! Anyum barna szemu apum kek, kiskoromban sotetebb volt a szemem szine, kb 14 eves koromra meg kivalgosodott, de neha mintha valtana a szinet belul megmaradt a baranas es kivul korul zoldes kek. Mikor sirok inkabb kekes mikor merges vagyok sotetebb. :)
2019. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ovis koromig kék szemem volt, majd 7-8 évesen bezöldült.
2019. okt. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!