Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a béranyaság...

Mi a véleményetek a béranyaságról? Képesek lennétek 1 másik embernek kihordani majd "eladni" 1 babát? Képesek lennétek 9 hónap után elszakadni attól az élettől akit normális esetben az életednél jobban szeretsz?

Figyelt kérdés
Én nem lennék képes rá.Csak érdekel mások véleménye.Minden válasz hasznos.
2010. júl. 16. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor béranya vagy, érzelmisikokba nem szabad belefolyni.

Én is vállaltam majdnem, mert a tesóm nem tudja kihordani a terhességeit, de magyarországon nem legális

Viszont nagyon-nagy örömet okozol vele két embernek, és családdá teszed őket.

Ez annyiban különbözik az örökbeadástól, hogy az ö ivarsejtjeikből megfogant embriot hordod ki, tehát jogilag is az övék,te csak inkubátor vagy

2010. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Pont ez a baj a béranyasággal, nagyon elkötelezett ember kell hozzá. Én nem lennék erre alkalmas:(

Viszont nem tudod megtartani, hiszen a béranya csak a méhét adja, a benne fejlődő baba a szülőké genetikailag, ezért nagyon erős lelkű embernek kell lennie annak, aki ilyet vállal. És azért szép tőle, hiszen így lehet saját gyereke egy olyan párnak is, ahol a nőnek pl. kivették a méhét. Bonyolult kérdés, az biztos!

2010. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen szempontból gyenge vagyok.Nem tudnám csinálni.És nem tudnék nem érezni a pocimba rúgdaló kisbaba iránt semmit...Szerintem is nagyon elkötelezett embernek való mint pl az első válaszadó aki a tesójáért képes lett volna megtenni ezt a nem kis feladatot.:)
2010. júl. 16. 10:48
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

"Képesek lennétek 1 másik embernek kihordani majd "eladni" 1 babát? "

Ne keverd a dolgokat, a béranya nem a saját gyerekét adja el,hanem kihordja másvalakiét.Ez nagyon-nagyon messze van egymástól.

2010. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem keverem...Mért nem kihordja majd "eladja" a babát?Akkor mért béranyaságnak hívják?
2010. júl. 16. 11:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Most az mind1 h az ővé vagy nem az ővé pénzt kap érte nem?
2010. júl. 16. 11:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis!

Az már emberkereskedelem

A szülök fizetnek minden terhességgel járó költséget és ennyiben maximalizálva is van

2010. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert kibérelik a méhét..szerintem azért béranya. Én szerintem meg utdnám tenni, mert tudnám, hogy nem az enyém az a gyerek..csak annyi, hogy én pl. alkalmatlan lennék örökbefogadásra is..mert ott is tudnám, hogy nem az enyém..
2010. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem..Elnézést a félreértés miatt....Mindenesetre akkor sem tudnám csinálni...Ja és köszönöm a felvilágosítást is:)
2010. júl. 16. 11:11
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igen lehet nem:) Igazából ezt addig nem lehet megtudni amíg nem vagy benne.Én most úgy érzem,hogy nem, ezért nem is vállalnám még akkor sem ha lehet, viszont ha ebbe a helyzetbe kerülnék,lehet tudnám magam szoktatni ahhoz,hogy ez a baba nem az enyém,lehet,hogy teljesen eltudnék vonatkoztatni amúgy, fene tudja.Ha folyamatosan mondod magadnak,hogy ez csak egy baba és te egy hordozó vagy akkor előbb utóbb eltudod hinni,hogy ő nem a tiéd...szerintem így csinálják azok is akik nem kívánták a terhességet.Itt inkább már az a gond,hogy amikor már megszületik a baba, akkor olyan rossz, a melled dagad, a tested csúnya és igazából te ott állsz és a semmiért csináltad ezt(még akkor is ha ettől más boldog és te sok pénzt kaptál)...


Amúgy van erre egy tök jó film, az a címe,hogy : A béranya.Igaz történet, valamelyik nap láttam, tök jó volt:)Szerintem meg kell nézni és azután véleményt mondani erről az egészről:)

2010. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!