Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veteles utan 1.5-2 honap...

Veteles utan 1.5-2 honap eltelt, azota nem jott meg, csak most van mensim, de darabos elegge nagy darabok, es 1 napig van nem sok ver, aztan fel napig semmi, ez ujbol veteles? Vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ez mi lehet, de mindenképp keress fel egy nőgyógyász, mert szerintem ez nem normális. Nekem legalábbis azt mondta anno a dokim, ha darabosan jönne meg, azonnal menjek vissza hozzá. Spontán vetélésed volt vagy műtéttel fejezték be?
2011. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nem tudom erre a választ

de nagyon sajnálom és remélem hamar érkezik újra a gólya

2011. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom ami veled is megtörtént.

Nekem most 22-23 hetesen ment el a kislányom az angyalokhoz. Április elsején történt és rá a következő hónap elsején jött meg. 4 napig tartott, de nekem ugyanolyan volt mint terhesség előtt, csak annyiban különbözött, hogy nem a második nap görcsöltem mint régen a legjobban, hanem a 3-dik nap. De szerintem sem természetes, hogy így jött meg. menj el inkább orvoshoz nehogy nagyobb baj legyen.

És drukkolok neked is, hogy ismét összejöjjön a pici babád.

Neked mit mondtak meddig kell várnotok vele? Nekünk 6 hónapot, de többet várunk, mert nem szeretném, hogy abban a hónapban jöjjön össze mikor a kis angyalkám fogant, ha egyáltalán sikerül összehozni. Én is eléggé stresszes lettem, nem tudok emberek közelébe menni.. szóval depis vagyok ahogy gondolom te is. Ezért jó ez az oldal, mert bár nem jó, de sorstársakkal megbeszélhetjük a dolgokat.

Ti hány hetesek voltatok? Ha akarsz írhatsz privátba is.

2011. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!