Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc nevetek és...

Melyik a kedvenc nevetek és miért?

Figyelt kérdés
Melyiket adnátok, illetve melyik az amelyik nem tetszik?

2019. okt. 16. 10:22
 1/9 anonim válasza:
40%

Pont egyik nap néztem neveket

Nekem lány névből a kedvenceim: Dzsenni,Mercédesz,Heléna,Jázmin,Karina,Karola,Rubina,Zsaklin

2019. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Joakim és Anatol. 2 nagyon kedvenc név, amit SEMMIKÉPP nem adnék a gyerekemnek. Piszok jó hangzású mindkettő de valahogy magyar környezetben nekem egyik sem fér bele, pedig anyakönyvezhető nevek régóta.
2019. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Lánynevek: Véda és Erika

Fiúnév: Kevin és Zsolt


Ezek a kedvenc neveim.


Amit soha nem adnák: Leopold,Medárd,Lehel,Emese.

2019. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Nara: nagyon régóta kedvencem, sajnos elég gyakori lett pedig amikor kiválasztottam tinikoromban még be sem volt jegyezve de most bizonytalan lettem, hogy adjam-e majd ha esetleg lesz egy kislányom.

Balázs: a kedvenc fiú nevem, a kisfiam neve, kisgyerekként elhatároztam, hogy egyszer ha lesz fiam ő Balázs lesz.

Amit sosem adnék az a Boglárka, rettenetes név, valahogy soha nem tetszett hanem inkább taszít valamiért.

2019. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Kedvenc neveim az Emília, Elza, Róza, Felícia, Sarolta, Borbála. Ezek közül Elza lett a lányunk, ez illik legjobban a vezetéknevünkhöz. Fiúnevekből Mátyás, Lőrinc, Lóránt. Ha fiam lett volna, Mátyás lett volna.

Amit soha az életben nem adnék az a Blanka, Bianka, Irén, Elvira, Zoé, Miriam. Nem tudok magyarázatot, taszítanak és kész.

2019. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Kedvenc neveim: Emma, Borbála, Andrea, András, Vendel, Kornél.


Amit nem adnék: Hanga, Lotti, Zara, Medox, László, Kende

2019. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Lány nevek közül jelenleg az Adél a kedvencem, egy igazán nőies, kecses név számomra. Egy igazi nőt tudok hozzá a fejemben kötni, viszont a férjemnek nem tetszik.


Fiú nevek közül a Levente tetszik nagyon.


Sok név nem tetszik és nem tudok velük azonosulni, de nem szeretnék megbántani senkit, így egyet sem írok.

2019. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Jakab, Tas, Bátor, Leonárd, Leopold, Zakariás, Gellért, Lukács, Koppány, Gedeon, Armand, Andor, Ábris, Loránd, Fábián, Kolos, Kornél, Konrád, Endre, Vid, Leó, Pongrác, Konstantin, Arnold, Dorián, Maximilián, Tivadar, Illés



Leona, Emerencia, Titanilla, Gerda, Loretta, Larissza, Glória, Ida, Letícia, Elizabet, Roberta, Apollónia, Emília, Daniella, Kíra, Rózsa, Ludmilla, Eufrozina, Szabina, Leonetta, Ada, Leopoldina

2019. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem őszintén szólva gyakran változik, jelenleg talán az Elza és Barnabás a nagy kedvenvek, de Elza nem megy a vezetéknévhez, első fiúnevünk pedig már van.

Nekem ezeg a régies magyar nevek nem tetszenek, mint Kincső meg Zselyke, elég indokolatlannak érzem ezeket, a Zselykéről konkrétan a petrezselyem jut eszembe. Fiú neveknél meg pont ellentétesen vagyok, ott ezek az ultramodern külföldi nevek készítenek ki, mint Benett, Ronáld és tsai.

2019. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!