Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baby kéz-és láblenyomatkészítő...

Baby kéz-és láblenyomatkészítő szett? Akinek van ilyen, az el tudta készíteni a nyomatokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem,túl kemény volt,nem lehetett belenyomni a gyerek lábát.
2010. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam tavaly megcsinálni, de sajnos nem sikerült. Nagyon sokáig mozdulatlanul kell(ene) tartani a kicsinek a kezét és/vagy lábát, de természetesen nem tartja.

Most 20 hónapos, azóta se próbáltam, de nem is próbálnám meg még vagy 1 évig.

Csak kidobtam az egészet a kukába (a pénzt is).

Megcsináltam sógyurmából a kézlenyomatát. Az legalább jó lett.

2010. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én só liszt gyurmába nyomtam bele a kis kezét és lábát, és kisütöttem. :-) Ott lóg a szobája falán képként.

És élvezte is.

2010. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a normális válaszokat:)

Maradok a sólisztgyurmánál!

2010. júl. 16. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Én is kipróbáltam, nem jó. Azt a zselét, amibe a gyerek lábát kéne belenyomni, nem lehet használni. Mire beleöntöm a formába, annyira megkeményedik, hogy semmit nem lehet vele csinálni. Az lett belőle, hogy gyurmával kibéleltem a keretet, abba kéznyom, aztán azt öntöttem ki a gipsszel (a gipsz jó volt).
2010. júl. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most mi bajotok van válaszoltam,nem?Kemény volt,nem lehetett belenyomni a gyerek lábát..........
2010. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!