Mennyi a gyerektartás?

Figyelt kérdés

Fizetés hány százaléka?


Minimálra vagyok bejelentve és ennél nem sokkal.keresek többet.


20.000ft havonta amennyit kb tudok válalni albérlet mellé ez kb megállhatja a helyét ?



#Gyefektartás
2019. okt. 21. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem %-ot adnak meg, hanem konkrét összeget határoz meg a bíróság
2019. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Ügyes gyerek lehetsz. 20 rongyból egy cipőt nem tud venni belőle. Élj te is húsz rongyból, utána érezni fogod az mire elég. Ez állná meg a helyét.
2019. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ne legyél kegyetlen 2. Ha ennyi van neki akkor ennyi van. A minimálbér olyan 90-100 nem? Abból neki albérletet, rezsit, utazást kell fizetni, és lehet nem marad neki a hónap végén 20 ezer. Persze ha anyuhoz költözöl vissza kedves kérdező, akkor nem ártana egy kicsit többet adj a gyereked nevelésére, illetve gondolkozni munkahely váltáson ahol többet kereshetnél.
2019. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok kegyetlen. Az illető valószínűleg nem száz éves és valószínűleg nem nyomorék. El lehet fáradni 3 műszakban gyárban dolgozni, és akkor lesz annyi, amennyi kell. Amúgy a kérdés is mi? Gyereket csinál, utána meg fogalma sincs róla, mi, hogy működik.
2019. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó :)


Gyereket csinaltam, csaladban szerettem volna felnevelni ami nem lehetséges sajnos mert a volt párom nem szeret.


Így igen 230ezer ft ot keresek. Amiből havi szinten inkasszálnak ezért a párom elhagyott mert amit otthon letudtam tenni az 140.000ft se volt amiből csak nagyon szűkösen jöttünk ki.


Sajnos kerek perec a szemembe mondta és sajnos amit elképzeltem mint család az a szemem elött szállt el.


Jelenleg 140 ezer ft ot keresek amiből 100ezer ft az albérlet mert nekem nincs anyám.se apám ( nevelőotthonos voltam)


Így ezeket fizetnem kell ezért ahhoz hogy valamennyi maradjon igy 20.000ft az amit havonta tudok adni vagy többet de akkor nekem sem marad.



Kimehetnék külföldre dolgozni de akkor a gyerekemet nem láthatnám és inkább keresek ennyit mint hogy messze legyek tőlle

2019. okt. 22. 00:16
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Jajj kedves, hát hogyne lennél kegyetlen. A nincsből nem lehet adni. Ha hajléktalan lesz a kérdező még ennyit se fog tudni utalni, és NEM! NEM mindig a férfi hibája a válás. Ne emeljük piedesztálra az anyát, csak azért mert nő.
2019. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez azért nem a semmi kategória, nem putriba szültek hanem családba. A másik, hogy a nő is ugyanúgy bevállalta ennyi pénzre, ő is nagyon jól tudja, hogy nem fog tudni milliós gyerektartást fizetni a férj. A harmadik pedig utólag okoskodni marha egyszerű ám. A nagybetűk miatt nem kell idegeskedj, csak kiemeltem a lényeget a NEM szót.
2019. okt. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

31 éves vagyok és en is úgy láttam a dolgot hogy majd akkor ha lesz hova és lesz miből. Sajnos ha így látnám.akkor lehet hogy soha nem lenne gyerekem.mert sajnos nem nagyon leszek én gazdag , lakásom meg szerintem sose lesz saját.


De úgy gondolta. Hogy szegénycsaládban is nőtt már fel jó ember.

2019. okt. 22. 00:52
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Jó igen. Boldog annál kevesebb. De mindegy. A bíróság majd megmondja, hogy mennyi az annyi.
2019. okt. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

"20 rongyból egy cipőt nem tud venni belőle."


Milyen gyerek cipőket veszel te?! 10 ezer körül vettük a gyerekek összes cipőjét. 20-bol két párat is vehet.

2019. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!