Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akit mostanában hívtak kereszt...

Akit mostanában hívtak keresztszülőnek, mit adott a keresztelőre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 14:57
 1/9 A kérdező kommentje:
senki?
2010. júl. 17. 15:13
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Pici díszdobozban Az első Bibliám+Az első imádságos könyvem. Alexandrában vettük. Nagyon aranyos rajzok vannak benne. Igaz, egyelőre csak a képeket nézegeti benne :) De az első oldalra bele lehet írni, hogy kitől, mikor kapta, így majd ha nagyobb lesz, tudni fogja hogy kitől kapta.
2010. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez kedves :)
2010. júl. 17. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


A másik ötletem egy fehér puha takaró lett volna, amibe belehímeztettem volna a nevét + egy aranyos mesefigurát, de a férjem a kis Bibliára szavazott.

2010. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi most vasárnap kereszteltük a tesómék kislányát. Már volt fülbevalója, s a keresztelőruhája is megvolt, így én csináltattam neki egy névre szóló takarót + vettem neki egy csini kis ruhát s egy zenélős játékot. Most 8 hónapos. Én az aranyláncot, karkötőt még korainak tartottam.
2010. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 héttel ezelőtt lettünk keresztszülők,a barátaink kértek fel,egyidősek a gyerekeink(2 évesek).Mivel ekkora már a kislány(és kertes házban laknak),mi egy 2 állású hintát vettünk,amit még évekig tud majd használni(2 hinta van rajta,cserélhető ülőkével).A barátaink semmit nem akartak(nem ezért kértek fel),de mi úgy gondoltuk valami hasznos ajándékkal örömet szerezhetünk.Aranyat nem akartunk,a keresztelőruhája pedig már megvolt(azt általában a leendő keresztszülő szokta venni).
2010. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi névvel hímzett takarót, törölközőt, arany fülbevalót, pénzt kaptunk.
2010. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és mennyi pénzt illik adni?
2010. júl. 17. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Felénk általában a keresztszülők 10-15 ezer forintot adnak, a szülők 20.000 Ft körül. Testvérek 5-10.000 Ft-ot kb.
2010. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!