Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden hivatalos ügyet lehet...

Minden hivatalos ügyet lehet meghatalmazással intézni? Apasági ügyben kellene segítség.

Figyelt kérdés
mivel nem vagyunk házasok, szeretnénk apasági nyilatkozatot tenni. Viszont 2 hete nem kelhetek fel az ágyból annyira görcsölök, fürdetni is párom szokott stb. mindegy. A lényeg, hogy én fizikailag képtelen vagyok elmenni az önkormányzatba, viszont párom elmenne. Lehetne ezt meghatalmazással intézni? Ha igen, akkor mit kell beleírni? Légyszi segítsetek, nagyon tapasztalatlan vagyok!!
2010. júl. 17. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

ÜGYFÉLKAPU

meghatalmazás- esetleg édesanyád, anyósod, tesód is lehet az ügyben eljáró akit meghatalmazol-


gyógyulj meg!!!

2010. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! Sokat segítettél!!:)
2010. júl. 17. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, apaságit nem lehet meghatalmazással intézni! én is görcsöltem, de be kellett mennem. telefonon megmondják!
2010. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De NEM TUDOK bemenni! A múlt héten 10 perc zuhanyzásnál összeestem, azóta párom fürdet, mert felállok és úgy begörcsölök, hogy tényleg összeesem. Felhívom öket és megmondom, hogy fizikai állapotom nem engedi meg, nagy szemétség lenne ha emiatt nem élhetne az apa a jogaival, hogy a saját gyereke a nevére kerüljön. Vagy jöjjenek ki házhoz és én szívesen aláírom személyesen...
2010. júl. 17. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Apai elismerő nyilatkozatnál tényleg személyesen kell megjelenni. Ha szülés előtt nem tudsz bemenni, akkor sincs semmi gond, utána is el lehet intézni. Szerintem nem tragédia, ha 1-2 hétig a te vezetéknevedet viseli a pici, nem egy nagy kaland utána átiratni, nekünk is így volt.


Vagyis, ugye jól gondolom, hogy még terhes vagy? Mert tényleg nincs semmi akkor, ha vártok vele. Apai elismerő nyilatkozatot a gyerek három éves koráig minden további nélkül lehet tenni, szóval igazán nem kell rohanni, az tényleg megvár a szülés utánig.

2010. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!