Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez az etetőszék tisztítható...

Ez az etetőszék tisztítható rendesen?

Figyelt kérdés

[link]

Akinek esetleg ilyen van [ez a szín lenne a legjobb de más kényes szín is érdekel) az tudja rendesen tisztítani? Nagyon tetszik nekünk de félek ettől a fehér huzattól... Nem lesz hamar nagyon csúnya?



#etetőszék #Peg Perego #prima pappa #mon amour
2019. nov. 8. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk pont ugyanilyen van. Egy éve használjuk és a huzata olyan mintha új lenne: semmi folt, szakadás, repedés vagy kopás nincs rajta és a Peg Perego logo a háttámlán is hibátlan. Ugyanettől féltem mint te hogy nagyon kényes lesz és ocsmányul fog kinézni ezért már ki is néztem milyen huzatot veszünk ha ez csúnya lesz de egyenlőre szükségtelen. Tisztítani nagyon egyszerű, lefektetem az ülést és először kiporszívózom aztán csak simán áttörlöm egy popsitörlővel, ezt elég hetente egyszer megcsinálni, kb 5 perc. Minden rászáradt kajamaradék azonnal lejön róla és semmi foltot nem hagynak. Ha csak ez tart vissza akkor bátran vegyétek ezt, én csak ajánlani tudom.

Amire figyeljetek viszont, hogy az oldalán a rosegold kör alakú nyitógombok nagyon kényesek viszont, hamar lekopik róla a festék úgyhogy ne tegyétek fal mellé mint mi. 😅

2019. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk majdnem ez van, utálom. Túl nagy, alig fér el, egy gyereknél szerintem nem szakad szét, de mi használtan vettük, úgyhogy nálunk szakadt is, kijött belőle a vatta, amivel töltve van, arra ráment a kaja, azt nem lehet kitisztítani, a morzsák, amik belehullanak nehéz kiszedni. Eluntam, vettem egy ikeás antilopot 5 ezerért, sokkal jobb, a lányom is jobban szerette, soha nem vennék már ilyen drágát, tanuló pénz volt.
2019. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm, megnyugtattál hogy nem olyan kényes mint amilyennek látszik és külön köszi a takarítási tippet. :)

Újonnan fogjuk vásárolni és összecsukva lesz tárolva a beépített szekrényben ahova az antilop pl nem férne be illetve nekem fontos a pihenőszék funkciója is így mindenképpen ragaszkodunk ehhez a fajtához.

2019. nov. 8. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Meg egy szavazat az ikeasra. A francnak lenne turelme napi 3szor elpakolni meg elovenni. Az ikeasat takaritani 2 perc. Beleulteti par percre ebbe is lehet. Pihenoszekkent nem sokaig tudod hasznalni ugyse mert egy maszo gyerek nincs meg a seggen 2 percnel tovább. Sok anyuka vett ilyen tipusu szeket mint ez es cserelte le az ikeasra később. Egy rossz az ikeasnal h ezzel tenyleg ki kell varni h ülni tudjon a gyerek.
2019. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Na, én meg hintáztatni akartam benne, mert a miénknek hinta funkciója is volt, mondanom se kell, hogy alig volt valami kilengése annak a hintának, egyszer se használtuk, persze leírva minden nagyon király ezekben az etetöszékekben.
2019. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!