Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hella, Ella, Zelina névről...

Hella, Ella, Zelina névről vélemények?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 15:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%
A három közül a Zelina. A családi nevét is jó lenne tudni, hogy milyen az összhatás. (A másik két név nekem személy szerint egyáltalán nem tetszik. Bocsi.)
2019. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Csíki a vezetéknév
2019. nov. 26. 17:06
 13/32 anonim ***** válasza:
28%

Akkkor még asszem betennék közé egy Emmát. :)

De szépen hangzik egyébéknt, csak lehet kicsit így kiforgatni, hogy "Csikiz-e , Lina?"


De egyébként ettől elvonatkoztatva szépen hangzik amúgy. Volt egyébként egy olyan kérdés korábban, hogy Finta Nora gyereknek, és akkor, hogy azon vacilláltak a szülők, hogy adhatják-e , mennyire zavaró, hogy picit hasonlít, hogy "finn tanóra" . :)


De egyébként szal alapvetően szép nevek ezek egyébként.

2019. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%
Nekem elsőre egy mesében lévő zerge vagy antilop mama ugrott be a Zelina névről. A többi megadott név hangzása sem tetszik, főleg a leendő családi névvel.
2019. dec. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
62%
Inkább Zelina. Az Ella nekem nem tetszik. (A Hella meg a vezetéknevem, így számomra kicsit furcsa így keresztnévként...)
2019. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
60%
Zelina.
2019. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%

Előzö vagyok:

Helláról nekem is a Hell jut az eszembe, Ella helyett inkább Izabella, Gabriella, Daniella.

A Zelina szép hangzású, ritka név.

2019. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Nekem egyre jobban a Zelina felé húz a szívem. Meg talán a felsorolt nevek közül ez passzol a leginkább a Csíki vezetéknévhez. Esetleg van valamilyen ötletetek, ami passzolna még hozzá?
2019. dec. 23. 16:34
 19/32 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Hella nagyon tetszik. Először azt akartam adni a gyerekemnek, ha lány lesz, mostmár a Bianca nevet, de ha még lenne lányom, biztos Hella lenne (bár megint kezd első helyen lenni nálam, mert nagyon különleges név, nem tucat). Egyébként nekem is a Hell=Pokol szó jut eszembe róla, nagynénémnek a hulla szó, nekem még a helló. De annyi nevet lehet csúfolni, és olyanok csúfolódnak, akik h.lyék, azokra meg nem kell hallgani, szóval ez miatt ne mondj le a Hella névről! :)
2020. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
19%
Egyik sem tetszik.
2020. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!