Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudtatok megbarátkozni a...

Hogy tudtatok megbarátkozni a szülés okozta testi változásokkal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem híztam meg egyik szülés után sem. Amúgy pedig nem törődtem a változásokkal,legalábbis nem csináltam belőke problémát. Soha nem foglalkoztatott,hogy milyen a testem,megelégedtem a higiéniával. Fogadjon el mindenki olyannak,amilyen vagyok.
2010. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy... Úgy nézek ki mint a saját nagyanyám, fonnyadt, csoffadt, csíkos. Ezért még 36 fokban is mindent takaró zsákruhákban járok, strandolásról csak álmodozom és gyakorlatilag megszűnt a nemi életem. Ja és hozzáteszem 25 éves vagyok mindössze és leadtam a felszedett rengeteg plusz kilót de ezt az eredményt senkinek sem kívánom.
2010. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem híztam, de a testem megváltozott. Igazából nem is a szüléstől, hanem a szoptatástól. A melleim eléggé lógnak és kirepedtek sajnos.
2010. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hete volt császárom. Súlyra most ugyanannyi vagyok, mint a terhesség előtt, a hasam sem olyan vészes. Viszont rettenetesen csíkos lett a hasam a terhesség alatt és az sajnos megmaradt (és állítólag meg is fog). Na ezzel nem nagyon tudok megbarátkozni. :(
2010. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehezen, de sikerült. Bár azért ha lenne rá módom, műtétileg helyrehozatnám a hasamat, ami így majd' három év után is nagyon lóg.
2010. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rajtam 4 hónap után még mindig van plusz 6 kiló. Nem könnyű elfogadni, de ha a komplexus látszik az emberen, akkor még furcsa is lesz tőle. Szóval igyekszem úgy viselkedni, mint ha semmi nem változott volna. Na persze a ruhatár az igen!
2010. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kilóra már kb. 3 héttel a szülés után annyi vagyok, mint előtte, de a hasam olyan nagy! Mintha félidős lennék, nagyon bánt. Tornázni nincs még erőm, pedig már 5,5 hónap is eltelt.
2010. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Néha jólesik az embernek, ha a sorstársakat talál! Nekem sem a kilókkal van bajom, hanem a csíkokkal. Olyan jó lenne, ha erre is megtalálnák a "gyógymódot"! 4 napig nem leszek net közelben, de várok még hozzászólásokat!
2010. júl. 18. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:
16hónapja szültem,császárral.Jelenleg is ugy néz ki a hasam,mintha mindjárt szülnék.Sokan megkérdezik jön e a második.Bármit teszek nem megy le.Kezdek ugy kinézni,mint egy etióp.Nagyon nagyon zavar,probálom behuzni...áááá.Nem tudom a megoldást.Már alig eszem,mindenhová bicajjal járok.
2010. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősnőmnek iszonyatosan csíkos lett a hasa, nem bír vele megbarátkozni, ami azért érthető.
2010. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!