Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan változott a kapcsolatot...

Hogyan változott a kapcsolatotok szülés után? Erősebb lett, vagy inkább feszültségek keletkeztek? A negatívumokat hogyan sikerült megoldani? És ha erősítette, szerinted miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
erősítette. felelősek lettünk egy kicsiny életért, és ha összeveszni készülnénk százszor is meggondoljuk a bántó szavakat mielőtt kimondanánk. mindig arra gondolunk, hogy ez a pici emberke nem kérte, hogy megszülessen, mi akartuk őt és nekünk kell őt egészségesen, tisztességesen, boldogan felnevelni. neki az a jó, ha otthon béke van és szeretet és látja, hogy anya meg apa szeretik egymást és nem veszekednek. úgyhogy mi nagyon sokat változtunk mióta szülők lettünk és a kapcsolatunk is sokkal sokkal jobb lett!
2011. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekünk több lett a konfliktus. Ki hogy kezeli az ismeretlen dolgokat, helyzeteket, ki mennyire stresszes, aggódó, alkalmazkodó. Szerintem ettől függ.
2011. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én még mindig úgy érzem, hogy a szülőszobán született meg a mi kis családunk :) Erősebb lett, jobban megbeszéljük a dolgokat és úgy érzem jobban féltjük a házasságunkat. Legalábbis én biztos. Persze vannak konfliktusok, mert van hogy szólnom kell a férjemnek, hogy jó volna ha a kislányával is lenne ha nem dolgozik, de most már látom, hogy igyekszik ő is. ELeinte volt, hogy azt éreztem, hogy nem jó a kapcsolatunk, de aztán megoldottuk ezt is, mert felfogtam, hogy nem csak a lányunknak van szüksége törődésre, hanem őneki is. Így ebből nem volt gond a későbbiekben. Szerencsére a nevelés témában hallgat rám, rám bízza a dolgokat és nem mondunk ellent egymásnak. Tehát ha az egyikőnk tilt a másik nem engedi meg. 2,5 éves a kislányunk.
2011. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én néha úgy érzem, hogy jobban összetartozunk ettől, néha meg teljesen az ellenkezőjét...

Talán csak komolyabban veszem a dolgokat és jobban megsértődök, ha bármi negatív történik? Én is mindig arra gondolok, hogy az én kicsi fiamnak egész család kell, harmóniában. Amúgy általában így van, de néha elbizonytalanodok a férejemet illetően, főleg amikor úgy látom, nem tud mit kezdeni a gyerekkel és már látom rajta, hogy minden mást csinálna inkább...ez rossul esik, mert igazából nincs sokat vele...

2011. nov. 25. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves kislány anyukája vagyok. Sokszor van ilyen nálunk is, bár hogy már beszél a lányunk lényegesen jobb a helyzet, mert már nem tudja lerázni :)A férfiak nagy része nem tud mit kezdeni velük, nem tudnak leülni velük játszani, de ettől még szerintem ugyan úgy szeretik a gyereküket, csak máshogy vannak kódolva. Én egy idő után rájöttem, persze addig meg mérgelődtem és úgy gondoltam mint te, hogy inkább bele vonom a közös játékba, hogy lássa ő is mit hogy kell csinálni, hogyan kell játszani. Lehet röhejesen hangzik ez így, de az én férjem nem tud vele játszani,csak állatkodni. Így már 2 gyereket nevelek, egy nagyot és egy kicsit :))
2011. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a kisfiatok?
2011. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 hónapos.
2011. nov. 26. 08:29
 8/9 anonim ***** válasza:
ÓÓ akkor ő még nagyon pici, nem tud vele még mit kezdeni. Légy türelmesebb !
2011. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem....:)
2011. nov. 26. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!