Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a kisfiatoknak nagyon...

Ha a kisfiatoknak nagyon tetszene egy könyvtári könyv és szomorú, hogy vissza kell vinni, akkor megvennétek neki?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 18:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Megvenném, ha értelmes könyv és valószínű, hogy forgatnánk is. Ellenkezö esetben nem venném meg, ki lehet többször is kölcsönözni.

Nálunk is sok a könyv, pont azért írattam be könyvtárba. És előfordult, hogy meg is vettem pont így könyvet, 2x kikölcsönöztük előtte. Azóta ott van a polcon és hozzá se nyúl.

2019. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Még szép. Örömmel
2019. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy megvenném, könyvből sosem elég.


Mit jelent nálatok az abnormálisan sok könyvvásárlás? Csak mert nekem még meg se született a babám, de amazonon már mentem el későbbre a jobbnál jobb gyerekkönyveket. Engem csak egy házi könyvtár elégítene ki :D

Szerintem a világ legjobb dolga az olvasás, férjemmel mindketten könyvszeretők vagyunk, és remélem a gyerekünk is könyvmoly lesz.

2019. nov. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%

Nálam azt jelenti, jogy egyrészt betelt a könyvespolc. Lakásban élünk, kevés a hely.

Másrészt a gyermek életkorával változnak az igények és mindig találnék új könyvet. Sajnos az a jellemző még, hogy sok könyvet csak egyszer olvasunk el, de volt olyan ami csak nekem tetszett. Túl drágák is a könyvek és el se férnek. Így már 2,5 éves korától könyvtárba járunk. Azóta kevesebb könyvet veszek, bár így is nagy a kísértés. Karácsonyra már vettem 3 db-ot. :-) És nem vettem meg további 4 db-ot, ami szintén tetszett. Nem fér el sajnos és most már egy normális gyerekkönyv 4 ezer forint és vagy bejön neki vagy nem. Már az önálló olvasásnál tartunk.

2019. nov. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Megszámoltam most az egyik könyvespolcán 70 db könyv van, és van a mi szobánkban is még elég sok. 4 éves egyébként. De úgyis megveszem..:)
2019. nov. 22. 07:38
 16/22 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha van hová tennetek! :-D Imádom a könyveket, de már saját magamnak is alig veszek, inkább e-book-on olvasok.


Pár napja majdnem megvettem a hét éves gyereknek egy 2-3 éveseknek szóló térbeli karácsonyi könyvet, annyira szép volt. :-D De győzött a józan ész.

2019. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

én a térbeli képeskönyvet magamnak vettem meg, de ciki :D

pedig a kilencéves rokongyereknek indultam ajándékért...

drága bogár, vedd csak meg neki

2019. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy karácsonyig még meg is veszem. :-)
2019. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
83%

Aki a könyvet szereti, rossz ember nem lehet. :)


Inkább könyv, mint a .... képernyő olvasása.


UI: környezet védő vagyok, de a könyvekkel nem szennyezzük, mert a legtöbb már újrahasznosított anyagból készül.

2019. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy kövezzetek meg, jártam én is sulis koromban rengeteget könyvtárba, de amióta felnőtt vagyok már csak az elégít ki ha birtoklom a könyveket. Szeretem megvenni, hazavinni, feltenni a polcra, időnként levenni és újra kiolvasni.
2019. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!