Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El kell mondani a védőnőnek...

El kell mondani a védőnőnek hogy ágyi poloskásak lettünk?

Figyelt kérdés

Multkor volt kint észre vette a gyereken a csípéseket de nem tudta mi az akkor még én sem 1-2pötty volt.Azóta hívtam írtókat mindent át mostam vasaltam ,fertőtlenítek.Csak bosszantó hogy azóta hívogat hogy kiderült e már mi volt az .Azért is bosszantó mert amikor én hivom mindig kinyom és vissza se hív de ha ő hív akkor vegyem fől és számoljak be neki 0

.Amúgy meg szőrnyen kínos nekem ez nem akarom elmondani azóta tünetmentesek vagyunk.


2019. nov. 24. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Mi ebben a kínos? Nem biztos, hogy tehet róla ha valakinél ágyi poloskák jelennek meg. Átmehetnek a szomszédból, valaki beviheti a lakásba, stb.

Jobb az ha megmondod.

2019. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell, de ha kérdezget, mondd el.

Egyrészt ez nem fertőz emberről emberre, ami a védőnőt megnyugtathatja.

Másrészt én kórházban dolgozom, pár éve az egész osztály kb befertőződött, az ágyakról nyílvàn, csomó beteg megkapta, mire kiderült mi az.

Nàlunk a főnökség atomkomolyan vette, hivatalos írtók jöttek, minden protokollt betartva, osztálylezárás stb.

Na hát más kórházban dolgozó ismerős kiröhögött minket azzal, hogy náluk évek óta van.

Szóval elég ha vki a családban vakbélgyulladást kap...

2019. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azért illene(meg azért is hívogat), mert már náluk is vannak.


Leül valahova, megfog valamit, viszi is haza őket, ott elszaporodnak, és aztán mehet a jelentés elégtelen lakókörnyezet miatt, vagy védőnő megtévesztése miatt gyermekjólét.. biztos van ilyen is, hogy beszól, hogy nézzenek már rájuk ágyipoloskát kaptam tőlük, el is titkolták, ki tudja van e még náluk!


Szólj neki, mintha most tudtad volna meg, és most irtanák.

2019. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Az is lehet, hogy a védőnő vitte oda valahonnan
2019. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!