Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekvédelmi támogatást ki...

Gyermekvédelmi támogatást ki kaphat, mennyi az az egy főre eső jövedelem, egyedülálló esetén amikor még jár?

Figyelt kérdés
Néztem a neten azt írja,hogy a legkisebb öregségi /28500/ bizonyos százaléka,de itt olyan összevisszaságok vannak,valahol 135% valahol 125 és valahol 140 van,pedig 2010-eseket néztem.Tudom az se mindegy,hogy család vagy egyedülálló,de mindenhol máshogy írják.
2010. júl. 19. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én részesülök benne (rendszeres yermekvédelmi támogatásban), mivel válás után az 1 főre eső jövedelmem kisebb, mint nettó 28500 ft. De ez annyit takar, hogy ingyen eszik az óvodában a kisfiam. Az egyszeri pedig évi 12000 ft, amit szintén kapunk, és szlákkal igazolnunk kellett, hogy ráköltöttem. 28L
2010. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzat válasza a tuti, mert ők némiképp változtathatnak helyi rendeletekkel. Kérjetek igénylőlapot, s akkor, ott meg is kérdezhetitek a jövedelemhatárokat.
2010. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!