Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom jó kategóriaba...

Nem tudom jó kategóriaba irtam e de. Majd kiderul?!

Figyelt kérdés

Szóval... a volt férjem elperelte tőlem a két gyermekemet ..hazugságokat talált ki rólam

Amikor elváltunk en a gyerekekkel elkoltoztem a szuleimhez ameddig rendbe nem hozom az eletemet es talpra nem allok.

A volt ferjem ekozben be adta a gyerekelhelyezesi pert...a birosagon olyanokat mondott hogy a gyerekekkel a szuleimnel lakok akik minden nap isznak es megy kiabalas.. apam tenyleg minden nap iszik de a légynek sem ártana. Ekkor neki ítéltek a gyerekeket. Persze olyanokat is mondott hogy en mindig elhanyagoltam a gyerekeket es nem foglalkoztam veluk,csakhogy ebbol semmi nem igaz... nem hittek nekem a birosagon. Hogy itelhetnek egy oLyan embernek egy 2 éves és egy 9! Hónapos gyereket,akinek még állása sincs,a csaladi pótlékból meg a Gyesből él?????? :O hozzá teszem nekem van munkahelyem!!!!

Hogy tudnám vissza szerezni a gyerekeimet????? Tanácsokat szeretnŕk!!!!

A szívem megszakad hogy a gyerekeim nem lehetnek velem!!! Nagyon hianyoznak azt sem tudom mivan veluk mert az apjuk nem enged a kozelukbe mert allitasa szerint en befolyasolni tudom oket...ilyenkor mit lehet csinalni h megint velwm legyenek??.? Mindenuk megvolt amikor velem laktak... :'( ez nem volt igazságos ahogy a bíróság dontott. Foleg hogy ő is nő..gondolom van gyereke és akkor elvette egy anyától a gyerekeit. Nem is volt a ferjemnek bizonyiteka semm8re!!! Azt hazudta hogy en megcsaltam kozben ő csalt meg engem... sajnos nem hittek nekem. Egesz nap sirpk teljesen ki vagyoo keszulve. Nagyon hianyoznak a gyerekeim. Van eselyem oket visszq kapni??????


2019. nov. 26. 10:41
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Azt még hozza tennem hogy 25 eves vagyok...
2019. nov. 26. 10:43
 2/45 anonim ***** válasza:
86%
Fordulj egy jó válóperes ügyvédhez, ő el tudja mondani, mit lehet tenni. Addig is gyűjts bizonyítékokat, keress szavahihető tanúkat. Ha pszichésen instabil vagy, akkor nehéz lesz, szedd össze magad. Egy idegroncs anyának nem sok esélye van, szerintem. A bíróság gondolom a láthatást is szabályozta, ezt az apa nem bírálhatja felül. Ha két ilyen pici gyerekről kell gondoskodnia, szerinted hogyan dolgozhatna az apa?
2019. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
86%
Ha megnyerte ellened a pert akkor tudta bizonyítani az igazát, emberekkel akik elmondták, hogy apukád iszik,te pedig hanyagolod a gyerekeid.Mashogy ez nem sikerült volna neki.Valtoztass az eleteden és próbáld megtámadni az ítéletet.Kerj jogi segítséget.
2019. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%

Olyan nincs, hogy a volt férjed nem engedi látni őket. Erről nem ő dönt, hanem a bíróság. Mivel a gyerekek még picik, a láthatatást ilyenkor a lakóhelyükön ítélik meg. Tehát nem viheted el őket, viszont ha bírósági határozat született róla, akkor a volt férjed köteles odaengedni.


Még ma is az az általános bírósági gyakorlat, hogy a gyerekek elhelyezését inkább az anyának ítélik meg, főként 3 éves kor alatt. Ettől csak nagyon indokolt esetben szoktak eltérni. Mi nem tudhatjuk pontosan, hogy mi alapján döntöttek így, de te igen. Amire hivatkoztak, azokon próbálj meg elsőként változtatni. Ha az a probléma, hogy az alkoholista apáddal élsz együtt, igyekezz minél előbb elköltözni, majd kérj felülvizsgálatot. Ha úgy érzed, hogy alaptalanul döntöttek, mindenképpen egy hozzáértő jogásszal, leginkább válóperes ügyvéddel beszéld át alaposan, mert szakszerű segítséget nem itt fogsz kapni! Egy szakember érti ezt a legjobban. Ő tudja pontosan megmondani, hogy mit tehetsz.

2019. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom. Két pici gyereket nem vesznek el csak ugy az anyjuktól...
2019. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!

Adj kicsivel több infót. Ennyiből nehéz mást tanácsolni,mint amit már előttem írtak is. Jó ügyvéd,elköltözés az italozó édesapádtól,önsajnálat helyett talpraállás. Meg hasonlók.

Ettől függetlenül,ilyen kicsi gyerekeknek szükségük van az anyjukra. Amíg az apjukkal élnek,pedig jogod van találkozni velük.

Ha nincs olyan probléma a háttérben,ami indokolttá tette az apánál való elhelyezést,küzdj értük. Kitartást kívánok neked hozzá!

2019. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Hm. Koszonom szepen a valaszokat!

Teljesen kikeszultem lelkileg hogy a pici gyerekeimet elvettek tolem,csak azert mert apámekhoz koltoztem. A gyerekek mindig tisztak es apoltak voltak.

Ez az ember eleteben nem dolgozott,nem csak most!

Ra adásul amikor egyutt voltunk megcsalt,en csináltam egyedül mindent,foztem,mostam,takaritottam es az mellett még a gyerekeket is el láttam. Ő semmiben sem segitett. A gyerekeim még nagyon kicsik és ugy gondolom,hogy szukseguk lenne ram. De mivel tudom bizonyitani amiket hazudott rólam?

1. Megcsaltam es ezért ott hagytam a gyerekeimet?!

2. Retkesek,koszosak voltak nálam a gyerekek?

3. Az alkohoholistak koze vittem a gyerekeket?

Ezeket mondta rólam. Sírva fakadtam a biróságon es akkor sem hittek nekem. Lehet,hogy azért mert 25 eves vagyok es atr hiszik nem vagyok kepes ket pici gyereket ellátni? Fogalmam sincs.

Biztos olyan emberek tanuskodtak neki,akikkel jo viszonyban van es hazudoztak mindent ossze vissza.

Ilyen esetekben van lehetosegem fellebezesre? M8ndenkeppen vissza akarom kapni a gyerekeimet!!!!!!!!!!!:'(

2019. nov. 26. 12:43
 8/45 anonim ***** válasza:
75%
Sírva fakadtál ahelyett, hogy megvédted volna magad. Hol volt ekkor az ügyvéded? Neki kellett volna az ezeket cáfoló bizonyítékokat, tanúkat felsorakoztatnia, környezettanulmányt kérnie stb. Keress olyat, aki ért is a szakmájához.
2019. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Még a holnapi nap folyamán intezkedek...felfogadom a legjobb ugyvedet a kornyeken es bizom benne hogy a kisgyerekeim megint velem lesznek,de orokre! :'( hogy tehette ezt velem...tudja hogy a gyerekeimert meghalok..

:'( megis elvette oket tolem...:'( nagyon sokat szenvedek... apaméknak is nagyon hiányoznak a gyerekek... lakást akartam venni ezt el is mondtam a biróságnak,hogy lesz lehetosegem elkoltozni otthonrol... es el tudom tartani a gyerekeimet. De a vegén ez az ember nyert es a kepembe rohogott.. :'( a 2 eves kislányom nagyon sirt amikor elbucsuztam tole,es elmondtam neki,hogy most el kell mennie az apjaval,de hamarosan találkozunk. A szivem szakadt meg.<\3

2019. nov. 26. 12:48
 10/45 A kérdező kommentje:

Természetesen,úgy fakadtam sirva,hogy bizonygattam,hogy márpedig ez nem így volt es nekem van igazam.

Az ugyvedem nem tudott valami oknál megjelenni a targyalason,de annyit tudok,hogy ismerte a ferjemet. Azt is el tudom kepzelni,hogy lefizette az ugyvedet. Mar nem tudom mire gondoljak.

Nem engedi hogy lassam a gyerekeket. Mindig kitalalja,hogy nem lesznek otthon,mert mennek ide oda.

2019. nov. 26. 12:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!