Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Júlia vagy Kornélia név...

Júlia vagy Kornélia név tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Júliát Julinak vagy Liának becéznénk, Kornéliát pedig Nellinek vagy Liának.

2019. dec. 2. 23:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én Kornélia vagyok, igazából sose szerettem, mert szokatlan volt, ritka, és sehol nem hívtak így senkit. De mostmár pont ezért inkább erre szavaznék, nem azért, mert így hívnak, hanem mert kevesebb van belőle. Amúgy nem rossz név a Júlia, de a Juli becézés tényleg öreges és gagyi, de sajna elkerülhetetlen, hogy mások így hívják....
2019. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Júlia sokkal szebb. A volt osztálytársamat Julcsinak becézték.
2019. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én Júlia vagyok.

Nem lenne vele különösebb problémám, ha lehetne szépen becézni.

Juli, Julcsi, Juliska, Julcsa, Juci...stb. - Mindegyik elég “falusi tenyeres-talpas liba” karaktert idéz elém.

A teljes alak pedig egy pöffeszkedő, pökhendi tudálékos hercegnőt.

A Liával egy kicsit megszakítható ez a hangulat, de nagyon sok nevet becéznek így mostanában - Kornélia, Amália, Amélia, Aurélia...stb.

A Kornélia név sokkal jobb szerintem Nelliként becézve.

2019. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!