Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves kislányom arcbőre...

Másfél éves kislányom arcbőre száraz. Mit ajánlotok rá? Bepanthent használhatok? És a testére mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A bephanten inkább hámosító. Valamilyen hidratáló testápolót használj inkább. Én a Bioderma termékeit szeretem, ugyan ez mehet a testére is. Nem a legolcsóbb kategória, de minden mentes és elég sokáig elég.
2019. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én először fürdető váltással próbálkoznék.
2019. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk A-vitaminos olajat írt a háziorvos.
2019. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Weleda arckrémje iszonyat jó, mi is azt használjuk. Gyönyörű, puha a bőre. DM-ben lehet kapni, mondjuk nem olcsó. De megéri.
2019. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi alverde krémet használunk, dm-ben vettem, kifejezetten hidegkiütésre való, de van többfajta. Bepanthen és a többi popsikrém nem jó, nagyon szárít, hámosít.
2019. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ceumedet meg uriaget használunk. Téli kiszáradás ellen meg she vajat.
2019. dec. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!