Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sinupret csepp jó száraz...

Sinupret csepp jó száraz köhögésre is? Használhatok mellé este Jóéjszakát Lándzsás útifű szirupot?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A sinupret szerintem csak légúttisztító, segít a nyák oldásában, az orrdugulást enyhíti.


Száraz köhögés több okból is lehet, nálunk most pl. hörghurutja van a kisfiamnak és szárazan köhög nagyon. Inhalálunk és antibiotikumot is kap.


Ha csak sima nátha és azért köhög szárazan, akkor nekünk a doki Sinecod cseppet adott.


Száraz és hurutos köhögésre homeopátiás szirup a Stodal, ami nagyon sokaknak bevállt már. Ma vettem én is a gyógyszertárban.

2013. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!