Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesek voltatok amikor...

Hány évesek voltatok amikor megszületett az első baba?

Figyelt kérdés
Egyre többször kerül köztünk szóba, hogy szeretnénk babát, de sajnos anyagilag még nem tartunk ott, hogy bevállaljuk. A barátom 27 éves, én 24 és együtt is élünk közel 3 éve.(4 éves kapcsolat) Öt éven belül mindenképp szeretnék szülni, de néha úgy érzem 29 és 32 évesen már talán késő is lesz az első babához. Ti mennyi idősen mertetek belevágni? Megbántátok, hogy nem hamarabb vagy később tettétek?
2019. dec. 16. 11:11
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nem értem én sem miért kell lepontozni egy ilyen kérdésnél bármelyik választ is.

Köszönöm mindenkinek! A válaszok alapján úgy látom 4-5 év múlva se leszünk lemaradva semmiről. :)

2019. dec. 16. 23:05
 32/32 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem lehet előre megtervezni (de azt, hogy mikor ne azt igen!). Én mindig fiatal anyukának képzeltem magam, olyan 24-25 évesen gondoltam az elsőt. Ahogy közeledtem az elképzelt életkorhoz úgy tűnt egyre távolabbinak a dolog. Jelenleg 28 éves vagyok és pont ugyanúgy a távolba helyezem a dolgot mert még nem állok készen, nem érzem a késztetést hogy “igen, már szeretném”. Egyelőre nem bánom hogy még nincs de kezd aggasztani hogy fog-e jönni az érzés egyáltalán.
2019. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!