Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kapcsolatba vállaltá...

Hány éves kapcsolatba vállaltátok az első gyermeket? Hány évesek voltatok ekkor? Tervezett baba volt vagy meglepetés?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat, aki szeretné ki fejtheti, hogy szerinte jó döntés volt e, és ha újra kezdhetné ugyanígy csinálná e.

2019. febr. 25. 09:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

7 éve voltunk együtt (ennyi ideje is éltünk együtt)

28 és 30 évesek voltunk

Igen tervezett, akkorra lett adott minden körülmény.


Most 6 éves a fiunk, és igen, nagyon jó döntés volt, hoyg nem előbb vállaltunk.

2019. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
5,5 éves kapcsolat volt, másfél éve házasság. Én 27 éves voltam, férjem majdnem 26, tervezett baba volt. Így csinálnám újra, már 9 éve vagyunk együtt, év elején született a második baba :) (szintén tervezett)
2019. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

25 éves voltam, a párom 27 (akkor még nem voltunk összeházasodva). Hát inkább meglepetésnek mondanám, mert 50 napos ciklusaim voltak, alulműködő pajzsmirigy, állítólag nem volt peteérésem a hónapban, évek óta nőgyógyhoz jártam a ciklusgondok miatt.

És egyszercsak terhes lettem.

Igazából nem tartom korainak, de nyilván ráértünk volna később is.

Örülünk neki hogy így történt, a fiunk csodaszép, barátságos , érzékeny, kedves, borzasztó kár lenne ha nem lenne velünk :)


(azóta született 3 tesója, és egyébként tűpontos 28 napos ciklusaim lettek szülés után)

2019. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
11 éve voltunk egy pár, 3 éve együtt éltünk. Ő 27, én 25 éves voltam. Nem volt tervezett a baba, mert orvosi szakvélemény alapján nem tudtam volna természetes úton teherbe esni. Kb. egy év múlva kezdtük volna a mesterséges eljárásokat elindítani. Így rengeteg tervünket áthúzta és alaposan felborította az életünket, de hatalmas szeretettel várjuk és nagyon boldogok vagyunk! :)
2019. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

7 éve voltunk együtt, pár hónapos házasok. Akkor voltunk 27-29 évesek. Közel 1 év kellett hozzá mire összejött egy sikeres terhesség. Tervezett volt.

Ha újrakezdeném, hamarabb vállalnám, de akkor még nem voltak meg a körülmények se anyagilag se lelki szinten nem álltunk még készen rá.

2019. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%

Nálam ugyanaz volt, mint a 3asnál.

Évek óta nem menstruáltam, a dokik már nem tudtak velem mit kezdeni, elkönyvelték, hogy sohasem lesz gyerekem. 23 éves voltam mikor összejöttem a párommal, rá pár hónapra el is vett feleségül, de az esküvő alatt már 6 hetes terhes voltam. Most 1 éves a lányunk.


Nem csinálnám vissza! Persze meredek volt pár hónap után gyereket vállalni, de úgy voltam vele, hogy ez isten ajándéka volt, és semmi se történik véletlenül. Az utóbbi 2 évben nem hogy rosszabb lett volna a kapcsolatunk, hanem sokkal jobb lett, és összekovácsolt minket a gyerek első évében ért nehézségek.

2019. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Bogus20 ***** válasza:
89%
3-4 hónapja voltunk együtt, amikor eldöntöttük, hogy együtt tervezünk családot, és neki is láttunk azonnal. 32 évesek voltunk akkor. Most 34-ek vagyunk, összeházasodtunk és várjuk a második babát. Nem bántuk meg :-)
2019. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

25 éves voltam, a párom 27. Egy éve ismertük egymást, együtt éltünk már amikor megfogant a baba. Tervezett volt, most már elmúlt 2 éves és boldogok vagyunk.


Nekünk jó döntés volt, munka szempontjából is időben jött, éppen elég tapasztalat volt a hátunk mögött és én is olyan helyen voltam, ahova visszavártak. Meg is történt, nem kellett félnem, hogy kirúgnak.


Nem bántuk meg. Viszont ha újra csinálhatnánk, várnánk még egy évet, hogy kiélvezhessük a kettesben létet. :D Persze így is jól vagyunk, de most már szervezni kell a randi estéket.

2019. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
5 éve voltunk együtt, ebből két éve együtt laktunk, eljegyzés volt, akkor beszéltünk meg közösen hogy abbahagyom a tabletta szedését. Két hónapra rá teherbe is estem, azóta megszületett a fiam, másfél éves, jó döntés volt, se én se a férjem (azóta esküvő is megvolt) nem bántuk meg. Férjem imádja a fiamat, ő is az apját, és én is imádom mindkettejüket :) így teljes a család. Néhány éven belül tervezzük a kistesót is. Én 24 voltam mikor terhes lettem, párom 25.
2019. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Másfél éve voltunk együtt, mikor terhes lettem. Terveztük, megtartottuk. 26 voltam, a párom 24. Ugyanígy tenném, mert nagyon jól megvagyunk azóta is. Már 6 a nagy fiunk, és azóta van egy 1 honaposunk és már 8 éve boldogitjuk egymást.
2019. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!