Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Attól késhet a menszeszem...

Attól késhet a menszeszem hogy meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés
2019. dec. 16. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz antibiotikumot, akkor nem hiszem, hogy befolyásolja a ciklusod egy nátha. Eleve a peteérés múlt héten volt, akkor voltál beteg, vagy most, amikor a meg nem termékenyített méhnyálkahártyának menzesz formájában távoznia kellene? Szerintem nem attól késik.
2019. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve hülyén fogalmaztam. A petesejt lenne megtermékenyítve, ami beágyazódik a megvastagodott méhnyálkahártyába, ami nem megtermékenyülés esetén leválik és menzesz lesz (kijavítom, mert itt gyakorin egy elírt a betűbe is belekötnek).
2019. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon legyengülve, lefogyva, akkor nem hiszem.
2019. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a peteérés körül voltál beteg, akkor késhet. Mert a menzesz csak úgy nem késhet, csak akkor, ha a peteérés eltolódik. De ha 2 hete belédélveztek, akkor nem a nátha az oka, hidd el :D
2019. dec. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!