Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gabrel terhességi tesztet...

Gabrel terhességi tesztet csináltam, de olyan halvány a csík, hogy nem tudom eldönteni, képzelődöm-e?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hete történt az aktus, csináltam 2 napja is egy tesztet, mivel nem jött meg rendesen, valamint 2 nap után is.

Rettentő halvány, azt sem tudom, ott van-e, de mintha valami bizonyos fényben látszódna, de nem tudom.



Rengeteget iszom (vizet) tehát elv attól is lehet halvány, de nem tudom. Szerintetek?



2019. dec. 17. 10:32
 1/8 anonim válasza:
Tölts fel képet, hogy mi is meg tudjuk nézni.
2019. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikorra esedékes a menses?


Egyébként aktus után 3 héttel ki kellene mutatnia a 25-ösnek is. Az ötödik héten az állandóan szidott x-epilen is nagyon erős csíkom volt.

2019. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet és csinálj újat.
2019. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gabriel-el teszteltem az elmaradt menzesz napján. Extrém halvány volt, de ott volt. Terhes is voltam.

szerintem ismételj pár nap múlva.

2019. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos a telefonom nem csinál jó képet, ezért nem tudom lefotózni, pedig próbáltam.


A menzeszem 2 héttel ezelőtt "volt meg", de nem igazán jött meg. Eleve egy napot késett (pedig gyógyszert szedek) és akkor is kb 1 délután volt meg, utána elmúlt és csak ritkán láttam barnás valamit.

2019. dec. 17. 11:30
 6/8 A kérdező kommentje:
És a mellem is fáj, pedig még nagyon nem kellene neki.
2019. dec. 17. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy orvos vagy teszt vagy mindkettő esetleg??

Így nem tudatjuk mi a gond..

2019. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2020. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!