Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hajszálvékony rózsaszínű...

Hajszálvékony rózsaszínű halvány második csík a tesztetn mit jelent?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Elvileg ez még negatív?

Ha tényleg, miért csapják be a gyártók a reménykedő embert ilyenekkél hogy rágyártják a pozitív helyét?😓



2019. dec. 14. 06:18
 1/8 A kérdező kommentje:
(Bocsi a helyesírasi hibáert csak bosszankodok egy picit)
2019. dec. 14. 06:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mutass képet. A vékony, de rózsaszín és időn belüli csík általában pozitív.


Egyébként a gyártók arra gyártják, hogy normális időben teszteljenek a nők, és akkor az esetek 98%-ában pontos eredményt ad. Persze én is teszteltem össze-vissza degenerált módon, de amikor terhes lettem, valódi hcg emelkedéssel, akkor egy teszt sem volt "kétes".

2019. dec. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottad már, hogy nem a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni?
2019. dec. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
"rágyártják a pozitív helyét" Az megvan ugye, hogy nemigen lehet másként gyártani, minthogy a reagens anyaggal átitatják, ha ezt sok tájékozatlan pozitív csíknak véli, az nem az ő hibájuk. Nem gyártanak rá semmiféle pozitív helyet, ha az ne lenne ott, akkor pozitív sem lehetne soha és azt benézni pozitívnak is igen nagy botorság. Továbbra is él a szabály, akármit is írnak rá marketingből, hogy késés után, vagy legkorábban késés napján kell tesztelni. Akkor is, ha 4 éve várod, akkor is, ha progi pótlás kell, vagy gyógyszert kell abbahagyni, akkor is, ha már volt sajnálatos vetélés(esetleg több) előtte. Egyik helyzeten sem fog segíteni az idő előtti tesztelés és mindegyik helyzet megoldható és biztonsággal kezelhető a késés napján,vagy utána 1-2 nappali teszteléssel. Egészen kivételes az a helyzet, ami indokolná, hogy orrvérzésig a dpo-kat számolgatva teszteljen valaki, bár könnyű rákenni. A progipótlás sem késő a 14. naptól sem például, de jó alibi itt már mindenkinek, aki a 9. dpo-tól már tesztel. Mindezektől függetlenül a halvány, de rózsaszín vonal is pozitív, már ha tényleg úgy fest a vonal, ahogy annak kell és jó helyen is van. Nyilván, ha valaki idő előtt halványat tesztel, aztán mégis menstruál, az szintén nem a gyártó hibája, ezt is ki lehet küszöbölni, ha megvárja az ember a menstruáció elmaradását. Vannak hibás tesztek is egyértelműen, de még mindig az a legritkább és akkor általában egyértelmű is, hogy nem stimmel valami és másikat kell csinálni.
2019. dec. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nem tudom feltölteni a képet mert nem tusom hogyan kell. Nem értek eehz az oldalhoz még annyira sajna.

Időn belűl jött ki a nahyon halvány vékony csík.

Most kellett volna megjönni, azt hittem meg is fog mert fájt vagy 3 napig a hasam (még most is). Aztán csak teszteltem egyet.

Eddig mindig a negatív az hófehér mező volt nekem, akármivel is tesztelten.

2019. dec. 14. 07:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye vágod, hogy attól hogy reggel nyolckor még nem jött meg az nem azt jelenti hogy nem is fog?
2019. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy vágom.
2019. dec. 14. 08:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Kepkuldes.com. feltöltöd oda, és belinkeled ide.
2019. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!