Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy érzitek anyukák? Szívből...

Hogy érzitek anyukák? Szívből jövő válaszokat várok! Ha annyi pénzetek lenne amennyivel nem lenne gond az életben mindent megvennétek a babátoknak/ gyermeketeknek? Nem a szükséges dolgokra gondolok!

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vennek meg neki mindent, akkor sem. Persze vannak dolgok, amiket igen (ezek fokent jatekok), de peldaul a hisztinek sosem engednek, azaz azert megvenni valamit, mert a gyerek hisztizik erte. Kulonben hogy alakul ki a gyerek ertekrendje?
2010. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi szerencsére nem élünk rosszul,és szívem szerint minden baromságot megvennék neki,de úgy gondolom ha már most mindent csak úgy simán megkapna,késöbb nem fogja sem értékelni,sem megbecsülni a dolgokat... Én próbálok következetes lenni és arra nevelni hogy a dolgok nem pottyanak csak úgy az ölébe,hanem tenni is kell érte.Ha ezt nem így csinálnám valószínűleg egy elkényeztetett hisztis csajszi lenne belőle...
2010. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos vennék neki sok "felesleges" cuccokat stb ,de azért kontrollálnám magam és nem kapna meg mindent amit csak kiejt a száján.
2010. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
IGEN! Én úgy érzem most is mindent megveszünk egyébként neki,de ha az árcimkét nem kellene megnézni az klassz lenne!Viszont egy-két dolgot akkor sem vennék,ami az elveimmel ütközik!
2010. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

nem vennék meg mindent,mert tanulja meg,hogy tenni kell a dolgokért.

egyébként köszi a kérdést,fáradtan vagyok.rossz alvó a kisfiam és lassan 8 hónapja nem aludtam végig egy éjjelt sem.

és te hogy vagy?

2010. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem. Inkább félretenném a taníttatására, vagy gyűjteném és felnőtt korára vennék neki egy lakást.

Felesleges minden hülyeséget megvenni nekik. Igaz, én még nem láttam olyan dolgot, amire nagyon vágynék, hogy megvegyem neki. Amire szüksége van, az megvan. Igényei még nincsenek, még csak 6 hónapos :)

2010. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ugrásszerűen megváltozna az anyagi helyzetem,valószínűleg az értékrendem is megváltozna azzal együtt.Talán egész más dolgokat tartanék fontosnak.Most sem élünk rosszul,úgy érzem,mindent megkap,amit szeretnék megvenni neki,ez így jó.
2010. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, valóban a felesleges dolgokra gondoltam, amikről tudjuk hogy igazából nem is hiányzik de nekünk tetszik :))

Ahh, egyik válaszoló, én 16 hónapja éjszakázom! Kitartást neked is!

2010. júl. 21. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!