Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gond, ha féléves babám...

Nagy gond, ha féléves babám nem eszi meg naponta a szükséges tejadagját?

Figyelt kérdés
Jó ha fél litert szopizik egésznap. A tápszert nem eszi meg, viszont már az ebédet kiváltottuk főzelékkel, és délután is eszik majdnem egy üveg gyümölcsös bébiételt. Tejpépet még nem próbáltam, nem tudom megenné e. Egyébként ő nem kéri a szopikat, ezért is nem tudom szaporítani a tejem mennyiségét. És mindig kis nyugodt, tehát nem éhes.
2011. máj. 21. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Én hiszek abban, hogy a gyerekek tudják, hogy mi a jó nekik. Ha nem éhes és nem kéri, emellett pedig nyugodt és kiegyensúlyozott, akkor minden rendben. Hülyeségek ezek az előírások,h mennyi tejre/tápszerre van szükség, csak arra jók, hogy az anyukák idegesítsék magukat!
2011. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy csak idegesítem magam miatta. A tápszeres dobozra is az van írva, hogy egy féléves babának naponta 5x kell 220 ml-t meginni.
2011. máj. 21. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

A fél liter teljesen jó.

Miért a tápszeres dobozt veszed alapul? És nem mellesleg tápszeres gyerek is van, aki nem iszik ennyit.

2011. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Én babám is uezt csinálta, én is hóót ideg voltam, de nem tudtam mit csinálni.

Amúgy a tápból szinte mindig többet isznak, nem tudom miért...

De a doki nekem azt mondta, hogy nagyon "erős" a tejem, azért nem eszik többet.

De most már 9 hós, és kiváltott étkezésekkel se eszik többet 700-900-nál...ilyen tipus.

Ha jól fejlődik, jókedvű, jó a színe, mosolygós, akkor nincs gond. :-)

2011. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugtattatok. Lehet, hogy ilyen kisétkű. Pár hónapos korában is, mikor még mértem a szopikat jóval kevesebbet evett az átlagnál. Csak azt nem tudom mitől hízik. még éppen nincs féléves és már 8 kg.
2011. máj. 21. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom soha nem ette meg az előírt adagot, mégis olyan kis hurkás volt, hogy nagyon.
2011. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!