Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyivel nyújt többet a...

Mennyivel nyújt többet a babának egy 100 ezres pihenőszék, mint egy 20 ezres?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Klinikai vizsgálatok szerint a Relax2000-ben pihenő baba akár ötször olyan pihent lehet, mint a hagyományos székben pihenő, így magasabb ár teljesen reális.
2020. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Igaz nem szék, de mi használtan vettünk egy Ingenuity hintát 8000ért. kb 3-4 hónapig amíg nem lett mozgásigénye, el is volt benne, mondjuk utána már pici is lett volna neki :) én is egy drága széket szerettem volna, de férjem lebeszélt róla, felmentem jófogásra megláttam a közelben ezt a hintát elmentünk, megnéztük, megvettük :) jókat aludt benne
2020. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Maximum a nevet és dizájn dolgokat kell megfizetni a drágább típusoknál.Esetleg a drágábba lehet hintáztatni is a rezgő,zenélő funkciók mellett.

A gyerektől függ meddig tudjátok használni.Az enyém 3 hónaposan forogni kezdett(tudom, nem ez az átlag) aztán onnantól 5 percnél tovább nem is maradt el benne.Szóval nekünk nem érte meg.

2020. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Haha, a 100 ezerért már altassa is el, meg tegye tisztába helyettem a gyereket :D

Semmi különbség nincs köztük, csak a márka.

2020. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Mivel túl nagy az ár közötti különbség, feltételezem a minőség is különbözni fog.

De két 50 ezer ft-os kötött is lehet különbség. Baba szempontjából a kényelem adhat többet. Pl. ne legyen keskeny, ne legyen kemény, jól tartsa a testét benne stb.

2020. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Annyiban, hogy sok anyuka nem tudja megvenni, ezért szerencsére nem rakja ilyen marhaságba a gyerekét. :)
2020. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan az mint egy 100e és 400e ftos babakocsi között 😉
2020. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semennyivel. Megsúgom én a 20 ezrest sem vettem meg, meg tök felesleges. A hordozóba is pont ugyanolyan jól elvan, egyébként meg járókában/kiságyban/kanapén/játszó szőnyegen pihen.
2020. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmivel.

De 20ert se vennék...

A miénk 10 ezer volt, és tökéletes, nem volt benne túl sokat. Én inkább adamo hinta utánzatot vettem. Negyed annyiért, mint az adamo, nem azért mert ne telne rá.. Hanem, mert minek? Ugyanazt tudja, ugyanúgy fekszik benne (tuti, mert feküdt már adamo hintaban is, ugyanolyan, mint az indigó)

2020. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!