Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le azokat a...

Miért pontozzák le azokat a válaszadókat, akik "pénzes" kérdéseknél nagyobb összeget írnak be?

Figyelt kérdés
Akik pl. több tgyást kapnak, vagy drágább babakocsit, kelengyét stb. tudnak megvenni azokat miért kell lepontozni? Attól hogy jobban állnak anyagilag még adhatnak hasznos válaszokat. Nem???
2010. júl. 21. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigyek az emberek!!Hogy a számikra "tök felesleges"dolgokat is meg tudják venni a gyereknek!!Én sem tudok mint megvenni!!(legyen az egy 100ezres babakocsi)de nem pontozok le senkit.Mindenki azt vesz a babájának amit akar és annyiért amennyit nem szégyell kiadni érte!!Attól még tud adni hasznos válaszokat hiszen neki is ugyan olyan gyereke van mint bárki másnak!!
2010. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elnézést a helyesírási hibákért!!A gyerkőc bele szólt!:)
2010. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek az emberek, de nem is kicsit.
2010. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Na számból veted ki a szót(kérdést) :D :D :D

Volt egy kérdés,babakocsis,meg is írtam,hogy 100 ezren bőven felül volt az ára,erre le lettem fitymálva,hogy minek olyan drága mit csinál az a kocsi talán beleteszi magától a gyereket és tolja vagy mi?....de ugyan ez vonatkozik a cumira,cumisüvegre.

Én meg a Tesco gazdaságos pelenkát vásároló anyucit "nézem le" meg a 100 forintos popsitörlőset.

Ennyi,irígység van sajnos....

2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Hát, eléggé nem értek egyet veletek.


Nekünk van pénzünk bőven, mégse veszek drágán babakocsit, ami valóban pont annyit tud, mint a feleannyiba kerülő.


És Tesco pelust veszek, mert nagyon jó minőségű, sose folyik, sose ereszt és olcsó. És Tesco popsitörlőt veszek, mert szintén nagyon jó, illatmentes, allergénmentes.

Attól a gyerekednek egy fikarcnyival nem lesz jobb, ha kétszer annyiba kerülő törlővel törlöd ki a fenekét.


Felesleges rongyrázásnak tartom, nag butaság.

Ha meg ezért másokat lenézel, akkor el kellene gondolkoznod egy-két dolgon, csendben, magadba szállva...

2010. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, az a helyzet, hogy sok anyuka van itt, aki panaszkodik, hogy nincs pénze közben meg szívja a cigit. Aztán annak, akinek telik vagy annak, aki inkább a gyerekének vesz meg mindenből jó minőséget le van pontozva.
2010. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi sem állunk rosszul anyagilag. A legdrágább, legfeleslegesebb holmikat is meg tudnám venni a gyerekemnek ha akarnám. De nem akarom, mert nincs értelme és nem szeretném, ha azt a fajta pénzszóró életmódot lássa "jó példának".
2010. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15:04 vagyok. Igen, mi is úgy voltunk vele, hogy hülyeséget nem veszünk, mert ezek a babboltok ránktukmálnák az eget is!

Azt is megbeszéltük a férjemmel, hogy szülinapokra, stb. mindig élményt ajándékozunk majd a gyerekünknek, nem pedig drága dolgokat. Igazából ez elvi kérdés és szerintem.

2010. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!