Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babás kérdéseknél miért csak...

Babás kérdéseknél miért csak a "szuperanyus" válaszokat pontozzák felfele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Minden kérdésnél ( bármely téma)ugyan az derül ki nekem: Nyilván ezt az oldalt csakis diszlexiások olvassák, mert a

hasznos/haszontalan helyett Nekem sziimpatikus a válaszoló/ ez egy hüle, és jobb nálam alapon nyomogat

nak, d mint az őrölt. Pedig az ötlet(H/NH) jó volt.

Olyan fegyelmezetlenek, szavazógombnak használják, de úgy sejtem. sok helyen logikai gondok is vannak. Ne törődj vele, ixeld bea "haszontalant is látni akarom" és kész!


Mit értessz szuperanyu alatt??

Aki saját vérével táplálja magzatját, mint pelikán?

Ilyen gyarló az ember, pláne anyaságában, mártír akar lenni hős a piadesztán, a gyerek meg aranyglóriával épp a mennybe szálljon! Elkapja az embert(asszonyt)a gépszíj könnyen :)


Ne haszontalanítsd a válaszom!

2009. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia!a legtöbb ilyen sajna,a legtöbb szuperanya a nagykönyvből csinál mindent,nem azt nézi,hogy mi jó a gyerekének hanem azt amit éppen a reklám s egyebek mondanak,vannak ilyenek, még a közvetlen környezetemben is,de nem is nagyon barátkozom velük,mivel ha tudnák,hogy pl az én 8 hónapos fiam már mindent eszik akkor aztán hajaj lenne :)

Én azt mondom vannak szuper anyák meg vagyok ÉN :))

Ezt is lefogják ők pontozni :)

2009. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én már túlvagyok ezen a pontozósdin... Nem is foglalkozok vele. Egy van, amikor lefele pontozok, amikor valaki bunkó és csúnya szavakat használ.
2009. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Én azt sem tudom ki pontoz és mi alapján mivel vélemények különbözőek. De úgy látom, hogy olyan kérdéseket pontoznak le a mi negatívan hat a társadalmi szemléletre. Tehát szuperanyákat szentesíteni kell, akkor is ha borsózik a hátad tőle.
2009. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Igen a szuperanyák!

Ők mindig szépek,frissen gyantázottak(de a gyereket sehol nem hagyják),42 hónapig csak szoptatnak,6 évesen ültetik bilire a gyereket,bébiételt vesznek,8 évesen még babakocsiba tologatják a gyereküket,mert a homokozóba egy snassz gatyába slamposan beülni.....

Kedves kérdező,én megnéztem a segítség a férjem már nem kíván válaszokat is.Lehet náluk is zűr,lehet hazudni,lehet,hogy a lepontozás bosszú részükről,mert lehet,hogy te,én,és még sokan reálisan látunk dolgokat.

Egy igazán nem szuperanya,aki szereti a gyerekeit.

2009. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!