Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Györben hol lehet elintézni a...

Györben hol lehet elintézni a TGyÁS-t, családi pótlékot, anyasági támogatást?

Figyelt kérdés

Minden egy helyen van? Azt tudom, hogy tgyás-t a TB-be intézik, és a többit?

Köszi


2008. nov. 19. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


mindent egy helyen, a Szabolcska utcában

2008. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A párom volt benn, és csak a Tgyáshoz kapott papírt, amit ki kell tölteni, és majd be kell vinni! Akkor miért nem adtak a többihez is igénylőlapot?
2008. nov. 19. 15:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket a nyontatványokat nem lehet a netről letölteni? Ha igen, honnan?
2008. nov. 19. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Szabolcska utcában, csak a csp és az anyasági támogatás másik ablaknál van (az ajtó mellett). Egyébként ha jól tudom az OEP oldaláról is le tudod tölteni a nyomtatványokat. Kitartást hozzá!
2008. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző hozzászóló vagyok. Közben eszembe jutott, hogy a családi pótlék és az anyasági támogatás a Kincstárhoz tartozik, az Oep-en nem találod meg a nyomtatványt. A magyarország.hu-n láttam, onnan biztosan le tudod tölteni.
2008. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!