Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyák! Van köztete...

Egyedülálló anyák! Van köztetek olyan, aki nem párkapcsolatban lett terhes és megtartotta a babát? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon örültem neki. Tervezett terhesség volt, donorral történt.
2020. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
41%
Nekem kapcsolatból van és megmondom őszintén ha még így is külön mentünk én úgy nem szültem volna hogy még csak együtt se voltam az apjával sose.
2020. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem pont akkor derült ki,hogy terhes vagyok mikor szétmentünk. Ha a mostani helyzetemet tudtam volna akkor biztos,hogy nem szülöm meg. Szeretni se tudom annyira, de mivel az apjával nem tartjuk a kapcsolatot kénytelen vagyok nevelni én. (Ha lepontoztok,akkor is ez van)
2020. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Huu... nagyon sajnálom :( arra nem gondoltal, hogy örökbe adod?
2020. jan. 15. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
3-as, hogy lehet h nem szereted a sajat gyerekedet?
2020. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Esélyem sem volt örökbe adni. Családi nyomásra muszáj volt felnevelni. 13.héten derült ki,addig cisztának hitték. Mivel egyedül maradtam vele,így kénytelen voltam a szüleim házában maradni. A szülés után nagyon depressziós voltam, nem tudtam elfogadni sem a babát,sem azt,hogy nekem most gondoskodni kell róla. A szülésem is kudarc volt. Már akkor is csak az apját láttam benne,akit gyűlölök.(Én próbáltam vele tartani a kapcsolatot, de ő nem akarta sem látogatni semmit se.) Most meg egyre jobban az apjára üt, ugyan azokat a dolgokat csinálja amit az csinált.Nem azt mondom,hogy nem szeretem, de nem tudom úgy szeretni,mint a tervezett gyereket.
2020. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem befolyasolja semmibe a kisbabam iranti szeretetem az hogy igy lettem terhes. Akkoe fogant mikor mar nem voltunk együtt csak még talalkoztunk neha.. Szeretem nagyon a lanyom ha az apjara utne se erdekelne (pedig nem jo ember)
2020. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Nézd. A lányom pont azokat a dolgokat csinálja amiért szêtmentünk. Nem tudtam elviselni a dolgait.


3#

2020. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egy éjszakásból fogant meg. Apukat nem szivattam gyerektartáss al ilyenekkel, abszolút soha nem vett részt az életünkben,, mert egyedül az én döntésem volt, hogy vállalom-e a becsúszott babàt. Mérlegeltem anyagilag menni fog-e. Életem legjobb döntése volt, hogy megtartottam. Azóta férjhez mentem születtek testvérei, a férjem sajátjaként szereti,
2020. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

3# Olyan, mintha azt hinnéd a gyerek rontotta el az életed..

Pedig arról csak saját magunk tehetünk🤔😟

2020. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!