Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve! 12 hetes terhes vagyok boldog párkapcsolatban élek, most mégis nagyon félek. Normális ez?

Figyelt kérdés
A párom rengeteget szeretget, segít támogat én kicsit nyersebb vagyok vele ennek ellenére. De tolerálja a dolgaimat, kb 2 hónapja mást nem csinálok csak bőgök. Nagyon szeretem őt és most belehalnék ha elveszíteném. Ő is szeret csak már sajnál hogy ennyire kiborultam, azt mondta, hogy ha tudta volna hogy ez lesz sosem lesz gyerekünk. aztán megbánta és azt mondta, hogy nem úgy értette csak félt hogy ennyire megvisel. mit csináljak már magammal. Igazából nincs is igazi problémám, csak állandóan hiányzik, és megőrülök ha nem lehetek vele, pedig dolgozunk mind a ketten. Félek hogy besokall belőlem pedig nagyon türelmes,nálam már betellt volna a pohár. Reggelente gyomorideggel kelek, félek hogy mi lesz. Van még valaki aki így érez? Szeretnék igazi kismama lenni!!!
2009. jún. 22. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ilyeneken! A hormonok csinálják. Ezért nem fog elhagyni! Mond meg neki hogy a hormonok miatt van, és ne aggódjon. Te meg nyugodj meg és ne idegeskedj olyan dolgokon amik nincsenek, mert nem tesz egyáltalán jót a babának! Én is sokszor sírok, van hogy azért mert nincs itthon pl joghurt. A férjem aranyos, türelmes és imád engem és a babát is. Eszébe nem jutna hogy elhagyjon. Én mondtam neki hogy ez van, sokszor lesz hogy bőgök vagy hisztis vagyok, olyankor ne is törődjön velem, majd elmúlik, ezek csak a hormonok. Megérti. A Te párod is szeret Téged és nem fog elhagyni!

Tessék boldognak lenni és örömmel várni a babát!!!

Szép babavárást!


25 hetes kismami

2009. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem, fel a fejjel, és élvezd a terhességet!

Kapcsolódj ki, pihenj sokat, csináljatok közös programokat, kiránduljatok! Ha megszületik a pici, erre már úgysem lesz időtök. Nincs miért idegeskedni, nyugodj meg. Az izgalom árt a babának is. De ez biztos a hormonok miatt van. Én is sokat sírtem, de ez majd megváltozik. De ha belátod a hibáidat, próbálj meg változtatni ezen.

2009. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális. Én egy idegbeteg idióta voltam a terhességem elején. Majd elmúlik, én a második trimesztert élveztem a legjobban akor már "igazi kismma" leszel, most még nagyon dübörögnek a hormonok! Én elevitet szedtem az valamennyire erre is jó volt meg sedatif PC-t. Kitartás! Pár hét és teljesen ki fogsz virulni.
2009. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12 hetes vagyok. És szegény férjemet én is kiborítom, mindenben találok kifogást. De jól bírják a pasik, nyugi. Nekem ez a 2. terhességem, az elsőnél többször sírtam, most eddig még nem. A multkor mondtam is a férjemnek, hogy ezt a terhességet jobban viselem, mint az előzőt és erre ő mondta, hogy ő is. Mondom, neked mit kell elviselned? Erre azt mondta, hogy most nem izgul annyira, mert látta, hogy az első gyerek is "jól sikerült", és ha azt a terhességet és pici babás időszakot kibírta, akkor ezzel se lehet gond. Szóval, a pasik is paráznak, csak nem mutatják ki.
2009. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!